WYCIECZKA DO TURCJI 22-29.04.2015r

Zespół Przedmiotów Hotelarsko – Turystycznych zaprasza młodzież na wycieczkę samolotowa do Turcji w terminie 22- 29.04.2015r. Całkowity koszt wyjazdu 1694 zł. Zapewniamy atrakcyjny pobyt w Alany największym centrum wypoczynkowym Turcji nad Morzem Śródziemnym oraz wiele atrakcji krajoznawczych i miłych wrażeń. Jeśli jesteś zainteresowany zapisy do dnia 14 lutego 2015 roku przyjmuje Pani Ewelina Sienkiewicz i Ewa Margiel sala 43. Zapisując się należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł . Wszystkich, którzy są zainteresowani zapraszamy. Poniżej program wycieczki.

pobierz program wycieczki

2015.01.10-11 WYJAZD DO BIAŁOWIEŻY

W dniach 10-11.01.2015 roku Szkolne koło PTTK było organizatorem wycieczki do Białowieży dla pracowników ZSZ Nr4 . Podczas wyjazdu mieliśmy okazje zobaczyć ciekawe miejsca tego regionu. Program wycieczki obejmował: zwiedzanie Soboru pod wezwaniem Św. Trójcy w Hajnówce. W Białowieży odwiedziliśmy Rezerwat Żubra oraz poznaliśmy „Szlak Dębów Królewskich”. Śniegu nie było ale największą atrakcją był kulig do granicy z Białorusią , wprawdzie na kołach, ale dostarczył wiele niezapomnianych wrażeń. Atmosferę tego miejsca podkreślił pobyt w pensjonacie „Gawra”.w Białowieży. Do zobaczenia na kolejnej wycieczce.

Opiekun SK PTTK Ewa Margiel

WESOŁYCH ŚWIĄT

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów
w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami
za dotychczasową współpracę składa
Dyrekcja ZSZ NR 4

2014.12.12 ETAP REJONOWY OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ZDROWIA

W dniu 12.12 2014 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ostrołęce odbył się etap rejonowy XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK . Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. III Tg Jędrzejczyk Martyna , która zajęła III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych . Martynie gratulujemy.

Uczennicę do konkursu przygotowywały p .A. Wojtasik i p. B. Zaborowska.

Opiekunowie szkolnego koła PCK

Pielęgniarka szkolna

2014.12.09 UWAGA NADWAGA

W ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Uwaga nadwaga” 9 grudnia 2014r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Panią dietetyk inż. Sylwią Szewczyk z Centrum Dietetycznego NATURHOUSE w Ostrołęce.

Celem spotkania było zwrócenie uwagi młodzieży na prawidłowe nawyki żywieniowe, uświadomienie jakie błędy w odżywianiu najczęściej popełniają, jakie mogą być tego konsekwencje w przyszłości oraz w jaki sposób je zmienić. Pani dietetyk omówiła także anoreksję i bulimię jako choroby cywilizacyjne.

Uczestnicy spotkania mogli dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej w organizmie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas:3 HS,3 TE oraz 3 RT wraz z nauczycielami.

Małgorzata Święcicka