2014.11.26-28 SZKOLNY ETAP OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY

W dniach 26 – 28. 11. 2014 roku odbył się etap szkolny XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK .

Konkurs przeprowadzono w klasach II Tg, II Tg1, III Tg, III Tg1 i IV Tg . Podczas etapu szkolnego zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań.

Wyniki etapu szkolnego :

I miejsce Jędrzejczyk Martyna kl. III Tg

II miejsce Daniłowska Jolanta kl. IV Tg

III miejsce Gołaś Patrycja kl. IV Tg, Sobiech Marcin kl. III Tg1, Szabla Milena kl. III Tg, Wilga Natalia kl. III Tg

Etap rejonowy olimpiady odbędzie się 12.12.2014 roku. Naszą szkołę będzie reprezentowała Jędrzejczyk Martyna z kl. III Tg. Życzymy powodzenia w następnym etapie olimpiady.

Opiekunowie szkolnego koła PCK

Pielęgniarka szkolna

ZAGŁOSUJ NA PROJEKT

Bądź przyjacielem projektu!!!

Zagłosuj na projekt uczennic klasy II TG. Najsłynniejsza liczba świata (projekt 23). Głos można oddawać codziennie do 16 grudnia. Głos jest ważny po potwierdzeniu wiadomości e-mail na poczcie. Wygrywa 10 projektów, które uzyskają najwięcej głosów internautów.Nagrodą jest grant w wysokości 2 000 zł z przeznaczeniem na wykonanie projektu. Można głosować na stronie: http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa5/projekty/pokaz/29.html Za wszystkie głosy dziękujemy.
Opiekun projektu G.Napiórkowska i uczestnicy projektu uczennice z klasy II TG.

2014.12.03 STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW

3 grudnia 2014r w Zespole Szkół Nr1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Naszą Szkołę reprezentowała uczennica KL III TE- Karolina Ropiak, która uzyskała najwyższą średnią ocen, otrzymała świadectwo z wyróżnieniem i wzorową ocenę z zachowania.

Bogumiła Grabowska

2014.11.17-26 PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

W dniach 17 i 26 listopad 2014 r. odbyły się XIII Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Kobiet. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły IV miejsce.

Skład drużyny:

- Anita Domańska kl. IV Tk1
- Joanna Beczak kl. III Hs
- Ewelina Damięcka kl. III Hs
- Izabela Kossakowska kl. III Hs
- Wioletta Lubiejewska kl. III Tg
- Katarzyna Tyszka kl. III Ht
- Martyna Ciężar kl. II Ht
- Martyna Modzel kl. I Kch
- Magdalena Brzostek kl. I Ht
- Olga Mierzejewska kl. I Tg
- Beata Małż kl. I Tg
- Kinga Choromańska kl. I Ht1
- Patrycja Tyszka kl. I Ht1

Opiekun: Małgorzata Litwa

2014.10.19 i 2014.11.04 ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW
O NAGRODĘ PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

W dniach 29 października i 4 listopada 2014 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Nagrodę Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej ”Ekonomik”.

Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn z klas: II Te, IV Hs, II Tz, I Tg, IV To, III Te, III Hs, II To, II kch, I Hs, IV Tg, I Ht1, I Te, II Tg1, I Tz, IV Tk, III Ht1, III To, II Hs, IV Tk1.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na cztery grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 8 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie, na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy I Tg w składzie: Adrian Chilicki, Damian Długołęcki, Łukasz Bednarczyk, Patryk Duszak, Jakub Kaczyński, Kacper Kowalczyk.