LEKCJA KULTURY FIZYCZNEJ

W poprzednim tygodniu uczniowie ZSZ nr 4, ZSZ nr 3 i II LO uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wybitnych pedagogów – Aleksandrę Piechnik i Michała Maciaszka. W programie realizacji znalazły się m. in. Animal Flow, elementy Sztuk Walki, elementy akrobatyki, Acro Joga, improwizacja, contact improwizacja. W sobotę 17 września odbył się Finał Lekcji Kultury Fizycznej. Na placu przy Kupcu uczniowie i instruktorzy zaprezentowali przygotowany performance.

WIECZÓR WSPÓŁCZESNEJ PANTOMIMY

Uczniowie klasy II Ht w piątek 16 września udali się do Ostrołęckiego Centrum Kultury na "Wieczór współczesnej pantomimy". Mieli okazję obejrzeć etiudy  aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy w Teatrze Na Woli, które wyreżyserował Bartłomiej Ostapczuk. Załączone zdjęcia potwierdzają, że pantomima nie jest obca naszym uczniom.

Anna Nol

FESTIWAL TEATRALNY INQBATOR

W czwartek 15 września rozpoczęła się w naszym mieście najciekawsza impreza kulturalna - Festiwal Teatralny Inqbator. Wśród licznie przybyłych do naszego miasta aktorów odnajdziemy też uczniów i absolwentów naszej szkoły: Marysię Smugorzewską, Monikę Kacprzyńską i Kacpra Michalskiego. Zagrali oni w otwierającym festiwal przedstawieniu pt. "Calineczka". Gratulujemy!

SZTAFETOWY BIEG PRZEŁAJOWY

Sztafetowy Bieg Przełajowy

„Miejscami Pobytu V Pułku Ułanów Zasławskich”

Dnia 23 września 2016r. dziewczęta z naszej szkoły w składzie:

Patrycja Miecznikowska 2 Te, Stawnicza Zuzanna 2 Tg, Tańska Karolina 2 Tg, Topa Karolina 1 Tg1, Olbryś Weronika 1 Tg, Prusaczyk Karolina 1 Tg, Prusaczyk Katarzyna 1 Tg1, Prusaczyk Anna 1 Tg1

po raz już kolejny wzięły udział w VIII Sztafetowym Biegu Przełajowym „Miejscami Pobytu V Pułku Ułanów Zasławskich”.

VIII RAJD ROWEROWY „SZLAKAMI ADAMA CHĘTNIKA”

Dnia 21 września 2016r. Już po raz VIII odbyła się rajd rowerowy „Szlakami Adama Chętnika”. Trasa wiodła nas przez malownicze wioski naszej małej ojczyzny Ostrołęka – Kadzidło – Ostrołęka, łącznie ok 50 km.