AKTUALNOŚCI


2012-11-25 Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej


 
 

W dniach 25 – 26 listopada 2012 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Halowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Marcin Kobrzyński – kl. IV Tg
Karol Wesołowski – kl. III To
Piotr Dąbrowski – kl. III To
Patryk Wysocki – kl. III Te1
Rafał Ogonowski – kl. III Te1
Łukasz Sejda – kl. III Ht1
Kamil Ludwiczak – kl. I Ht1
Piotr Dąbrowski - kl. I Ht1
Marcin Kraska – kl. I Ht1
Rafał Ludwiczak – kl. I To


zajęła zaszczytne II miejsce, poprawiając wynik z ubiegłego roku. Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka.

obejrzyj zdjęcia

2012-11-22 JUBILEUSZ WIESŁAWA JANUSZA MIKULSKIEGO


 

Nasz nauczyciel katecheta - pan Wiesław Janusz Mikulski 22 listopada 2012r. świętował w Arce 20-lecie pracy twórczej oraz promował swój najnowszy tomik wierszy pt. "Brzegi wieczności".

Wieczór jubileuszowy został zorganizowany w ramach współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz biblioteki szkolnej ZSZ nr 4 ( odpowiedzialna p. Elżbieta Jaźwińska)

Spotkanie z poetą przyciągnęło do ostrołęckiej biblioteki wielu miłośników literatury i przyjaciół poety. Uczniowie klasy III technik kucharz z naszej "Czwórki" przygotowali montaż słowno-muzyczny, oparty na twórczości pana Janusza Mikulskiego. Scenariusz części artystycznej napisała p. Agnieszka Sikorska. Występ uświetniły utwory poety, w wykonaniu p. Dariusza Bunkowskiego, do których sam skomponował muzykę.

Zdjęcia zamieszczone w galerii wykonał uczeń kl. I R – Kacper Michalski

obejrzyj zdjęcia

2012-11-22 KLUB PCK w PRZEDSZKOLU


22 listopada 2012 SK PCK tym razem odwiedziło przedszkolaków, którzy uczęszczają do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 2 w Ostrołęce. Przeszkoliliśmy 5-6 latków z Grupy A i B. Uczyliśmy ich zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i zasad bezpieczeństwa. Szkolenie poprowadzili uczniowie z kl I Tg 1: M. Bednarek, P. Stepnowska, M. Madrak, H. Płodzich, K. Kruczyk, K. Bancerz i uczennica kl. I Hs: O. Tomaszewska pod opieką opiekuna SK PCK Barbary Zaborowskiej. Natomiast zdjęcia wykonał fotograf SK PCK uczeń KL I Tg1: K. Michalski. Zapraszamy do galerii zdjęć.

obejrzyj zdjęcia

2012-11-16 PUCHAR PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”


 
 

W dniach 6 i 14 listopada 2012 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Puchar Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej "Ekonomik". Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn z klas:, I To, I Ht, I Te, To, I Ht1, II Tk, II Tk1, II Tg, II Te, II Ht, II Hs, III Ht, III Te1, III To, IV Hs, IV Tg, IV Te1.

 

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na trzy grupy po 4 zespoły. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 6 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały "każdy z każdym". O wygranej decydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie: 6 miejsce zajęła klasa II Tg; 5 miejsce – III To; 4 miejsce – III Te1.

 

czytaj dalej


obejrzyj zdjęcia

2012-11-16 AKCJA „POKOCHAJ PSIAKA” ZAKOŃCZONA!


 
 

Dnia 16 listopada 2012 r. delegacja z Samorządu Uczniowskiego odwiedziła schronisko dla psów w Kruszewie. Od poprzedniego roku w naszej szkole w październiku organizowana jest zbiórka pieniędzy, karmy dla psów, misek, koców itp., które zostają przeznaczone na schronisko. W tym roku zebraliśmy ok 70 kg suchej karmy.


Z informacji, udzielonych przez opiekunkę schroniska, dowiedzieliśmy się, że obecnie przebywa tam 380 psów, w tym szczeniaki. Niestety w Kruszewie jest mniej miejsc niż zwierząt. Znajdują się tam też koty. Potrzeby są ogromne, więc każda forma pomocy jest niezwykle ważna.


Uczniom naszej szkoły, nauczycielom oraz innym dobroczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji i zachęcamy do wzięcia w niej udziału w przyszłym roku. :)


Samorząd Uczniowski

obejrzyj zdjęcia284 z 293

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl