ŚWIĄTECZNE MISTRZOSTWA ON-LINE W SKAKANIU NA SKAKANCE

Przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się Szkolne Mistrzostwa on-line w skakaniu na skakance. Jakież było moje zdziwienie, że taka nietypowa forma zawodów (on-line) zainteresowała naszych uczniów. Zadanie polegało na wykonaniu jak największej ilości skoków na skakance w czasie 60 sekund (skoki obunóż). Po obejrzeniu nadesłanych filmików i policzeniu skoków wyniki wyglądają następująco:

1 miejsce: WIKTORIA KACZYŃSKA klasa I Hs – 106 skoków

2 miejsce: GABRIELA MADRAK klasa I To – 87 skoków

3 miejsce MARTA GAWEK klasa II Tg – 66 skoków

Nagrody dla najlepszych ufundowała niezawodna Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik”. Gratulacje dla najlepszych i dziękuję za udział.

Sylwia Gałka

WALNE ZGROMADZENIE SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

W dniu 29 stycznia 2021 roku odbyło się WALNE ZGROMADZENIE SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK” o charakterze sprawozdawczym, w którym uczestniczyli spółdzielcy z klas: 2 A1, 2 AH, 3 TE, 4 TE, 2 Hs, 3 Hs oraz 2 CS wraz z opiekunami: Barbarą Parzych i Małgorzatą Święcicką.

Obradom przewodniczyła prezes Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” Aleksandra Olender uczennica klasy 3TE.

Podczas Walnego Zgromadzenia zostały podjęte stosowne uchwały związane z prowadzoną działalnością, a także zatwierdzono roczne sprawozdanie finansowe.

Ogłoszony został:

„KONKURS NA NAJCIEKAWSZY PROJEKT KOSZULKI DLA SPÓŁDZIELCÓW”.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie. Wszelkich informacji w tej sprawie udzielać będzie prezes Aleksandra Olender.

Barbara Parzych

ETAP SZKOLNY XV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY FRANCISZKAŃSKIEJ

28 stycznia 2021 roku w naszej Czwórce odbył się etap szkolny XV Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej (pisemny, w formie stacjonarnej).

Uczestnicy olimpiady mieli za zadanie wykazać się wiedzą o św. Maksymilianie Maria Kolbe po wcześniejszym zapoznaniu się z wydarzeniami z jego życia, nauczania i działalności oraz książką o. Alberta Wojtczaka OFMConv „Ojciec Maksymilian Maria Kolbe”.

Do etapu diecezjalnego z naszej szkoły zakwalifikowały się 2 osoby: Alicja Piwowarczyk oraz Aleksandra Lewandowska, obie z klasy 2KC1.

Gratulujemy Im uzyskania wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach!

ks. Marek Spiżewski, Bogusław Zych

KONKURS WALENTYNKOWY "DESER OD SERCA"

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ma zaszczyt zaprosić do I edycji zdalnego konkursu cukierniczego dla uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych na terenie Ostrołęki oraz okolic oraz uczniów ZSZ nr 4 pod tytułem „ DESER OD SERCA” Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegóły konkursu w Regulaminie.

Milena Tyszka,Ewa Okowicka-Dyl

KONKURS „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH”

Zespoły zakwalifikowane do II etapu Olimpiady pn. Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych 2020/2021

Barbara Przych