WSPOMNIENIA

Agnieszka Wilińska

„Odkręcamy dla Hani aby mogła stanąć na dwóch nóżkach”

Dnia 07.06.2021 w naszej szkole: SK PCK przekazało plastikowe nakrętki przedstawicielom ZHP w Ostrołęce. ZHP zbierało nakrętki w ramach Akcji charytatywnej : „Odkręcamy dla Hani aby mogła stanąć na dwóch nóżkach”. Całej społeczności szkolnej bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w akcje.

Opiekunowie akcji

E. Rogalska, H. Kozikowska, B. Zaborowska

UCZNIOWIE GÓRĄ - mamy zwycięzców „Zakręconej Czwórki”

5 czerwca 2021 r. zakończyliśmy Szkolną Akcję Rowerową „Zakręcona Czwórka”.

W rywalizacji UCZNIOWIE kontra KADRA SZKOŁY wzięło udział 17 osób. Wspólnie przejechaliśmy 4326,43 km, ale to grupa UCZNIÓW okazała się lepsza i wygrała nasze zawody pokonując dystans 2166,76 km.

KADRZE SZKOŁY należą się również wielkie brawa, bo mimo pomniejszonego składu ustąpili zwycięzcom tylko siedmioma kilometrami.

Nagrody należą się nie tylko zwycięskiej grupie. Wyłoniliśmy również zwycięzców konkursu „Najwięcej kilometrów”. W KADRZE SZKOŁY p. Iwona Mróz była zdecydowanie najlepsza i przez pięć tygodni rywalizacji przejechała 1128,7 km. Natomiast wśród UCZNIÓW to Magdalena Kobus z klasy 2 A1 wiodła prym nad wszystkimi przemierzając dystans 798,77 km.

GRATULUJEMY!!!!!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej akcji, za Wasze wielkie zaangażowanie, wytrwałość oraz gratulujemy kondycji, bo liczba przejechanych kilometrów jest imponująca.

Podsumowanie akcji i wręczenie nagród odbędzie się podczas zakończenie roku szkolnego. Sponsorami nagród są: Urząd Miasta Ostrołęki, PHU RESMOT Maciej Więckowski, ZSZ Nr 4 im. A. Chętnika oraz nauczyciele.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NA WRĘCZENIE.

Małgorzata Litwa

DZIEŃ DZIECKA

Któż nie chciałby choć na chwilę znów stać się dzieckiem? Dzień Dziecka to najlepsza okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas jest jeszcze coś z malucha.

Tego dnia każde dziecko powinno poczuć się wyjątkowo i miło spędzić czas. Punktualnie o godzinie 9.00 społeczność szkolna spotkała się na placu przed szkołą, gdzie przygotowano liczne konkursy i zabawy. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali wiele ciekawych gier i zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować. Każdy uczeń otrzymał drobny upominek: popcorn, lody , napój. Zabawa był świetna. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim nauczycielom zaangażowanym w pomoc i organizację Dnia Dziecka oraz Dyrekcji serdecznie dziękujemy.

Małgorzata Święcicka

WYCIECZKA DZBENIN

W dniu 2 czerwca 2021 roku klasa 1S wraz z wychowawcą panią Agnieszką Stefańską oraz opiekunem panią Krystyną Pyskło była na wycieczce w stadninie koni " Mustang" w Dzbeninie.

Było to pierwsze wyjście integracyjne po powrocie do nauki stacjonarnej, na które wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością.

Wspólnie spędzony czas sprzyjał rozmowom, zabawom oraz grom. Uczestnicy wycieczki podziwiali walory przyrodnicze gospodarstwa agroturystycznego. Na koniec odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek.

Wycieczkę należy uznać za udaną  ,bo  wszyscy dobrze się bawili.

Agnieszka Stefańska, Krystyna Pyskło