SPIS POWSZECHNY

TYDZIEŃ PIENIĄDZA

Odbiór Świadectw Maturalnych

Od dnia 05.07.2021 zapraszamy po odbiór ŚWIADECTW MATURALNYCH

Bezpieczne wakacje - "Mam dla kogo żyć! Stop. Po alkoholu nie wchodzę do wody", "Stop. Po

SUKCESY EKONOMISTÓW W KONKURSIE Z INNOWACJI

W roku szkolnym 2020/2021 w klasie 2 A1 wdrożona została innowacja pedagogiczna „PODSTAWY RACHUNKOWOŚCI W PRAKTYCE” objęta patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie.

Zwieńczeniem całorocznej pracy oraz wszelkich działań i inicjatyw był konkurs pod tytułem:

” Podstawy rachunkowości z elementami rozliczeń publicznoprawnych oraz etyki zawodowej”

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnych na wybrane tematy oraz sporządzenie zadania praktycznego w programie księgowym REWIZOR.

Najwyższe wyniki uzyskali następujący uczniowie:

OLIWIA PŁASKA – I miejsce
MATEUSZ SIOK   - II MIEJSCE
GABRIELA KRAKOWIECKA – III  miejsce

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w następnych latach podczas realizacji innowacji.

Nagrody ufundowała SU EKONOMIK a wręczyła Pani Dyrektor Barbara Stepnowska i Pani vice Dyrektor Aldona Zadroga.

Nauczyciele realizujący innowacje

Małgorzata Złotkowska, Barbara Parzych