SPIS POWSZECHNY

Dzień Wielojęzyczności w Parlamencie Europejskim

W związku ze zbliżającym się Dniem Wielojęzyczności odbędzie się kilka wydarzeń organizowanych 24 i 25 września centralnie przez Parlament Europejski. W programie m.in. interaktywne warsztaty online na temat tłumaczeń pisemnych i ustnych.

Szczegółowe informacje oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie: https://visiting.europarl.europa.eu/pl/events/brussels/multilingualism-day

Serdecznie zapraszamy!

Małgorzata Święcicka

CERTYFIKAT Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2021

Odbiór świadectw dojrzałości dla absolwentów

Odbiór świadectw dojrzałości dla absolwentów, którzy zdawali egzamin maturalny w terminie poprawkowym
Po odbiór zapraszamy 10 września od godz. 13:00 do sekretariatu szkoły na ul. Traugutta 10.

Spotkanie z Misjonarzem o. Krzysztofem Szabłowskim

7 września 2021 r. w godzinach 12:45-14:15 na sali gimnastycznej w naszej Czwórce miało miejsce spotkanie z Misjonarzem o. Krzysztofem Szabłowskim. Organizatorami spotkania byli: Szkolne Koło Misyjne ZSZ Nr 4 w Ostrołęce, Bogusław Zych, ks. Marek Spiżewski i Barbara Dudzińska. Ojciec Misjonarz wygłosił do nas misyjną naukę, podzielił się z nami świadectwem wiary i pracą misyjną na placówkach ojców oblatów Madagaskarze i w Kanadzie oraz zapalił w nas ducha misyjnego. Dziękujemy o. Krzysztofowi i zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

Dyrekcja, Nauczyciele i Młodzież ZSZ Nr 4 w Ostrołęce

ks. Marek Spiżewski