Stop FAS! Nie niszcz życia swojemu dziecku!

Szczepienia dzieci od 12. roku życia

Szanowni Rodzice,

informujemy, że konferencja on-line dla zainteresowanych, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem:

Harmonogram rozpoczęcia Roku Szkolnego

8:30 Msza Św. w kościele św. Antoniego
10:00 Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Po części oficjalnej wychowawcy klas pierwszych spotykają się z uczniami w salach:
1A - sala 14
1S- sala 41
1H - sala 42
1O- sala 37
1G- sala 39

SPIS POWSZECHNY

SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA „EKONOMIK” – 25 LAT TRADYCJI

Spółdzielnia Uczniowska „EKONOMIK”, działająca w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce, jest laureatem wielu nagród w konkursach organizowanych przez Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej.

Dzięki aktywnemu działaniu spółdzielni, uczestnictwie w projektach powstał bardzo ciekawy materiał wspierający pracę opiekunów oraz utworzono kilka spółdzielni uczniowskich w województwie mazowieckim.

Niech prezentacja dobrych praktyk spółdzielczych będzie inspiracją dla innych spółdzielców i zachętą do tworzenia się nowych kooperatyw.

Zapraszamy do poznania historii i osiągnięć spółdzielni poprzez zapoznanie się z załączonym tekstem oraz relacją fotograficzną.

Barbara Parzych