2012-12-02 MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

W dniach 2 i 5 grudzień 2012 roku na hali sportowo – widowiskowej im. A. Gołasia odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłkę Nożną Dziewcząt o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki.

1 miejsce – I LO
2 miejsce – ZSZ Nr4
3 miejsce – III LO
4 miejsce – ZSZ Nr3
5 miejsce – ZSZ Nr1
6 miejsce – I LO
7 miejsce – ZSZ Nr2

Szkołę reprezentowały:

1. Ewelina Damięcka - klasa 1 Hs
2. Joanna Beczak - klasa 1 Hs
3. Katarzyna Wierzbicka - klasa 1 To
4. Angelika Pijanowska - klasa 1 Te
5. Katarzyna Tyszka - klasa 1 Ht
6. Anita Domańska - klasa 2 Tk1
7. Beata Majewska - klasa 2 Tk1
8. Małgorzata Beczak - klasa 3 Tg
9. Patrycja Jankowska - klasa 3 Ht1
10. Sylwia Kaczor - klasa 4 Te

Opiekun: mgr Małgorzata Litwa

2012-12-04 SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

Dnia 4 grudnia 2012r odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców. W turnieju wzięło udział 32 uczestików. Po wielogodzinnych zmaganiach wyłonieni zostali zwycięzcy:

I miejsce – Kamil Opalach klasa III Tk
II miejsce – Duszak Adrian klasa II To
III miejsce – Rafał Ogonowski klasa III Te1

Zwycięscy otrzymali medale i pamiątkowe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodę książkową dla złotych medalistów ufundowała Pani Przewodnicząca RR Agata Stepnowska. Za wszystkie nagrody serdecznie dziękujemy

Ośmiu najlepszych zawodników zakwalifikowało się do XI edycji Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki, który odbędzie się dnia 10 stycznia 2013r. Podane niżej osoby będą reprezentowały naszą szkołę:

1. Kamil Opala klasa III Tk
2. Duszak Adrian klasa II To
3. Rafał Ogonowski klasa III Te1
4. Rawa Daniel klasa III Te1
5. Kaczyński Fabian klasa II To
6. Abramczyk Artur klasa IV Hs
7. Grzywiński Tomasz klasa IV Te1
8. Chmielewski Kamil klasa III Te1

Opiekun : Katarzyna Kowalska

2012-12-04 SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

Dnia 4 grudnia 2012 roku odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców. Do udziału w turnieju zgłosiły się: Natalia Zadrożna (1 Te), Angelika Pijanowska (1 Te), Milena Zadrożna (1 Hs), Magdalena Kozicka (1 Hs), Ola Szulkowska (2 Tk1), Natalia Dziesińska (2 Tk1), Patrycja Drężek (2 Tk1), Milena Gajda (3 Te), Marta Pstrągowska (3 Te), Justyna Pabich (3 Hs).

1 miejsce – Justyna Pabich (3 Hs)
2 miejsce – Angelika Pijanowska (1 Te)
3 miejsce – Natalia Dziesińska (2 Tk1)
4 miejsce – Ola Szulkowska (2 Tk1)
=5 miejsce – Natalia Zadrożna (1 Te)
=5 miejsce – Marta Pstrągowska (3 Te)
=6 miejsce – Milena Zadrożna (1 Hs)
=6 miejsce – Milena Gajda (3 Te)
=7 miejsce – Patrycja Drężek (2 Tk1)
=7 miejsce – Magdalena Kozicka (1 Hs)

Turniej przeprowadziła mgr Małgorzata Litwa.

Osiem najlepszych zawodniczek weźmie udział w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w Tenisie Stołowym Dziewcząt o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki, który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2012 roku o godzinie 9.00 na hali sportowo – widowiskowej im. A. Gołasia. Zapraszamy do kibicowania.

2012-11-27 V KONGRES SPÓŁDZIELCZOŚCI

V Kongres Spółdzielczości odbył się w dniach 27-28 listopada w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Spółdzielni Turystycznej "Gromada" w Warszawie. Oprócz władz spółdzielczych z Alfredem Domagalskim i Jerzym Janowskim, uczestniczyło w nim blisko 600 delegatów reprezentujących 8 milionów polskich spółdzielców. O randze V Kongresu świadczy obecność kilkunastu posłów i senatorów, przewodniczących klubów parlamentarnych z Leszkiem Milerem i Januszem Piechocińskim, pięciu ministrów oraz przedstawicieli światowych i europejskich organizacji spółdzielczych. Nasza delegacja w składzie: Karlona Dziczek – Prezes S.U. EKONOMIK, Małgorzata Majkowska, Karolina Ropiak, Karolina Kupis, Karolina Ruszczyk i opiekun S.U. EKONOMIK Robert Piątek, reprezentowała nie tylko swoją spółdzielnie, ale byliśmy przedstawicielami blisko 70 tysięcznej rzeszy młodych spółdzielców na tym najwyższym zgromadzeniu spółdzielczym.

2012-11-30 KONKURS ZAKRES HIV/AIDS

Dnia 30 listopada 2012r odbył się szkolny konkurs dotyczący wiadomości i umiejętności z zakresu HIV / AIDS i zasad udzielania Pierwszej Pomocy. Do konkursu przystąpiło 35 osób. Byli to uczniowie z następujących klas: I Hs, I Tg1, I Ht1, I Kch, II Tk, II Tk1, III Tg, III Te1. Rywalizacja była dość trudna I miejsce zajęła uczennica Kl. I Hs Olga Tomaszewska, II miejsce zajęła uczennica Kl. II Tk Adrianna Jarka, natomiast III miejsce zajął uczeń KI. I Tg1 Kacper Michalski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział, a zwycięscy I, II i III miejsca otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów Organizatorzy konkursu SK PCK H. Kozikowska, E. Zabielska, B. Zaborowska. Zapraszamy do galerii zdjęć: Zdjęcia wykonał uczeń kl. I Ht1 Adrian Borkowski.