AKTUALNOŚCI


2012-09-20-21 Rajd rowerowy do Nowogrodu "Szlakami A. Chętnika"


 
 
 

W dniach 20-21 września 2012 r. z okazji Dnia Patrona Szkoły odbył się V rajd rowerowy do Nowogrodu "Szlakami Adama Chętnika".

Celem rajdu było pokazanie młodzieży piękna natury terenów kurpiowszczyzny oraz zaszczepienie w młodych do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Po spotkaniu w Nowogrodzie z drugą grupą młodzieży, która w tym samym czasie spływała rzeką Pisą, uczniowie udali się na cmentarz gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicz na grobie Patrona Szkoły.

W Nowogrodzie młodzież zwiedziła Skansen Kurpiowski, a późnym popołudniem odbyło się ognisko integracyjne w którym uczestniczyli uczniowie ZSZ nr 4 oraz Dyrekcja szkoły i opiekunowie.

obejrzyj zdjęcia

 

2012-09-27 Olimpiada


 
 
 

W czwartek 27.09.2012 r. w naszej szkole odbyła się XVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności o tematyce wiodącej " Żywność Tradycyjna i Kuchnie Narodowe". Wydarzenie to jest tradycją wśród młodzieży naszej szkoły. Po raz kolejny uczniowie klas gastronomicznych IV Tg, IV Tk, 3Tg, 3Tk, 2TG,2Tk rywalizowali ze sobą z zakresu wiedzy z przedmiotu technologii gastronomicznej i podstaw żywienia.


Skład komisji tworzyli nauczyciele przedmiotów zawodowych gastronomicznych oraz wychowawca klasy 3 Tk: przewodnicząca p. Ewa Tyszka, członkowie: p.S.Dyko, p. W. Pędzich, p. M .Milczarek, p. E. Niedźwiedzka, p. A. Krasna, p. E. Okowicka.


Swoją obecnością zaszczyciła uczestników p. Dyrektor Anna Przygoda -Majewska, która uroczyście rozpoczęła Olimpiadę życząc wszystkim uczniom powodzenia oraz uzyskania jak najlepszych wyników. Zadania testowe Olimpiady opracowała p. A. Wojtasik i p. B. Krzemińska.


Ogłoszenie wyników XVII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności odbyło się w dniu 01.10.2012 r. Dyplomy i nagrody wręczyła P. Wicedyrektor Barbara Stepnowska. Każdy uczestnik Olimpiady otrzymał drobny upominek w postaci długopisu. 


Nagrodzeni uczniowie:
I miejsce : Prusaczyk Justyna (klasa 4 Tg)
II miejsce: Szymczyk Przemysław( klasa 4 Tg)
III miejsce : Wszendyrówna Małgorzata( klasa 4 Tg)


Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie okręgowym Olimpiady, która odbędzie się 11.01.2013r. w Zespole Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie.


Dziękujemy Radzie Rodzicom za ufundowanie nagród rzeczowych.

obejrzyj zdjęciaEwa Tyszka 

 

2012-09-29 Biegi przełajowe.


Dnia 29 września 2012r. odbyły się
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I
CHŁOPCÓW WSZYSTKICH TYPÓW SZKÓŁ.
Naszą szkołę reprezentował Marcin Małkowski z Kl. I Te,
w biegu na 3000m. W śród szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta zajął
I miejsce. GRATULUJEMY !!!  

   

GRATULACJE


PODZIĘKOWANIE
395 z 397

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl