OGŁOSZENIE REKRUTACJA

W dniach 05.07.2013r. w godz. 9:00 - 15:00 i 08.07.2013r. w godz. 8:00 – 13:00 przeprowadzone będą w szkole badania przez lekarza Medycyny Pracy dla uczniów przyjętych do klas pierwszych (wszystkie kierunki kształcenia).

Uczniowie przyjęci do klas pierwszych zgłaszają się na badania ze skierowaniem, które otrzymują w chwili składania do szkoły oryginału świadectwa.

Uczniowie klas pierwszych mają również obowiązek wyrobienia książeczki zdrowia. Po zakończeniu rekrutacji uczeń zgłasza się bez skierowania do Sanepidu (Ostrołeka ul. Targowa 4) w celu wykonania badania na nosicielstwo.

We wrześniu (dokładny termin będzie podany później) uczeń dostarcza do szkoły wynik z Sanepidu i książeczkę zdrowia.

2013-06-20 WYPRAWKA SZKOLNA 2013-2014

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce informuje o możliwości skorzystania w roku szkolnym 2013/2014 z pomocy na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom – „Wyprawka szkolna” Więcej informacji w załączonych plikach do pobrania.

pliki do pobrania :
Informacja dotycząca wyprawki szkolnej” w roku szkolnym 2013/2014

2013-05-06 w GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM

W dniu 16 maja 2013 r. pod opieką Małgorzaty Złotkowskiej, Renaty Sawickiej i Renaty Lech uczniowie z klasy II TE, II HS, III HS i II HT gościli w gospodarstwie agroturystycznym w PŁOSZYCACH. Aktywnie spędzali wolny czas , poznawali twórczość ludową ( lepienie w glinie) oraz regionalne zwyczaje.

OGŁOSZENIE

W piątek 21. czerwca o godzinie 8:00 w sali nr 40 odbędzie się spotkanie wszystkich uczestników projektu "Skuteczność na rynku pracy to kompetencje zawodowe, język obcy i przedsiębiorczość" w sprawie  wyjazdu na letnie warsztaty językowe i praktyki zawodowe do Niemiec. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Aldona Zadroga

2013-06-06 KONKURS - "KWINTESENCJA POSIŁKU-DESER”

W dniu o6.06.2013 uczniowie klasy II Technik Kucharz: Adam Domurad i Mateusz Kisiel pod kierunkiem p. Marka Milczarka reprezentowali szkołę w konkursie kulinarnym pt. „Kwintesencja smaku – Deser”, który odbył się  w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie.

Celem konkursu było kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy gastronomicznej, doskonalenie umiejętności kulinarnych, rozbudzanie inicjatywy i pomysłowości uczniów, podnoszenie poziomu kształcenia zawodowego, kształtowania wśród uczniów pozytywnej i uczciwej rywalizacji oraz współpraca między szkołami zrzeszonymi w Klubie Przodujących Szkół z innymi szkołami gastronomicznymi. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Pomocy Szkole w Ostrołęce.

Za deser Krem truskawkowy w czekoladowym koszyczku w towarzystwie sorbetu z kiwi w sosie truskawkowym uczniowie zdobyli II miejsce, a nagrodą są książki „ Kuchnia polska” i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Marek Milczarek