ABSOLVENT TALENT DAYS

Dnia 14 marca 2019 roku 45 osobowa grupa maturzystów z klas IV Tg, IV Tk, IV To i IV Ht oraz kilkoro przedstawicieli młodszych klas wzięła udział w największych targach pracy i praktyk Absolvent Talent Days. Coroczne targi są organizowane były na Stadionie Narodowym w Warszawie, a ich głównym celem jest aktywnie wspieranie rozwoju kariery studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów z różnych branż.

Podczas targów uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkania się i porozmawiania z przedstawicielami znanych firm, zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy różnych branż m.in. znanych cukierni, lodziarni, hoteli, biur podróży, linii lotniczych, przewoźników kolejowych, firm kosmetycznych, sklepów, banków.

Po targach nadszedł czas na chwilę relaksu we wrotkarni Roller Disco. Zabawa była wspaniała! :)

Opiekunami na wycieczce były: p.Ewa Okowicka – Dyl, p.Magdalena Karczewska, p.Renata Lech i p.Elżbieta Rogalska.

Tekst: Magdalena Karczewska

EKONOMIŚCI NA KONFERENCJI W MSCDN W OSTROŁĘCE

Uczniowie klasy trzeciej technikum ekonomicznego w dniu 26.02.2019 roku mieli zaszczyt wziąć udział w konferencji zorganizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ostrołęce pt. „Lekcje o Mazowszu: Pierwsze dni Niepodległości”.

Podczas spotkania młodzież wysłuchała niezmiernie ciekawego wykładu eksperckiego prof.dr hab. Grzegorza Nowika z Polskiej Akademii Nauk pt.„Pierwsze dni Niepodległości na Mazowszu” na temat lokalnych i regionalnych doświadczeń związanych z procesem odzyskiwania niepodległego państwa polskiego. Ekonomiści zapoznali się również z planami i działaniami dotyczącymi Mazowsza przedstawionymi przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Za umożliwienie wzięcia udziału młodzieży w konferencji dziękujemy Pani Iwonie Krzemińskiej.

J.Skarzyńska

KONKURS KULINARNY "MÓJ PRZEPIS NA FIT BURGERA"

KONKURS KULINARNY

"Mój przepis na FIT BURGERA"

Zapraszamy uczniów ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4 do udziału w Szkolnym Konkursie Gastronomicznym pod nazwą :

"Mój przepis na FIT BURGERA"

Konkurs skierowany do uczniów klas gastronomicznych , zarówno technicznych jak i zawodowych. Regulamin dostępny na stronie internetowej szkoły. Wszelkie pytania proszę kierować do organizatorów - Pani Agnieszki Wojtasik i Moniki Mulawki. Przewidziano atrakcyjne nagrody.

do pobrania REGULAMIN

Konkurs „Mistrz szkolnej kuchni”

Lubisz gotować? Jesteś kreatywny? Chcesz żeby Twoja autorska potrawa na stałe zagościła w szkolnym jadłospisie? Jeśli tak, to …

zapraszamy do udziału w I edycji szkolnego konkursu kulinarnego

„MISTRZ SZKOLNEJ KUCHNI”.

Konkurs odbędzie się 12.04.2019 o godz. 8:00 w Sali

nr 7 (warsztaty gastronomiczne)

Nie czekaj! Zgłoś się jak najszybciej! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy i dostarcz do

dn. 5.04.2019 do p. M.Kacperek lub M.Ustarbowskiej

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniach 25 lutego oraz 4 marca naszą szkołę odwiedził Pan Waldemar Stepnowski – nauczyciel matematyki ze Stanów Zjednoczonych. Pan Waldemar wspólnie z Panią Swietłaną Kupis oraz Panią Anetą Łyszkowską przeprowadził lekcje języka angielskiego w klasie 4 TK. Uczniowie mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych, co było bardzo przydatne przed zbliżającym się egzaminem maturalnym z języka angielskiego. Pan Waldemar również opowiedział o życiu w Stanach Zjednoczonych, o szkole, w której pracuje, o życiu codziennym swoich uczniów.

S. Kupis