KONKURS o TEMATYCE HIV/AIDS i PIERWSZA POMOC

W dniu 30 listopada 2012 roku odbędzie się konkurs o tematyce HIV/AIDS i Pierwsza Pomoc. Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się do Pani B.Zaborowskiej, Pani E.Zabielskiej lub Pani H.Kozikowskiej. Konkurs odbędzie się na Sali gimnastycznej w godz. 11.25 – 13.00. Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-IV.

2012-10-18 SZKOLNE KOŁO PCK w PRZEDSZKOLU

Dnia 18.10.2012 r młodzież z szkolnego koła PCK przeprowadziła szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wśród III i IV grupy 5 i 6 latków z Samorządowego Przedszkola w Rzekuniu.

Uczniowie którzy przeprowadzili szkolenie są z klasy I R: Bednarek Maria, Madrak Marietta, Stepnowska Patrycja, Płodzich Hubert, Michalski Kacper pod opieką Barbary Zaborowskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

2012-10-31 KONKURS

W związku z tym, że rok 2012 ogłoszony został rokiem Janusza Korczaka, organizujemy konkurs o życiu i działalności tego wielkiego przyjaciela dzieci i młodzieży. Jeśli wiesz czym zajmował się autor "Króla Maciusia Pierwszego" i chcesz wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe zgłoś się do konkursu. Zapisy prowadzi pani Agnieszka Sikorska. Konkurs odbędzie się 28.11.2012r. o godz. 13.00.

Materiały dotyczące życia i działalności Janusza Korczaka do pobrania TUTAJ

2012-10-17 OGNISKO I HT

Dnia 17 października 2012 roku klasa I Ht uczestniczyła w ognisku integracyjnym z wychowawcą w Ośrodku "Knieja" w Ostrołęce.

Wszystkie dziewczęta wspaniale się bawiły: grały w piłkę siatkową, korzystały z parku linowego a po harcach rozpalono ognisko, na którym upiekły kiełbaski aby nabrać sił do drogi powrotnej.

2012-10-29 AKCJA ZNICZ

Wśród dokładnie wysprzątanych i pięknie oświetlonych zniczamy grobów są i takie o których chyba wszyscy zapomnieli. Pokryte jesiennymi liśćmi, samotne.

Takie właśnie groby odwiedzili w dniu 29.10.2012 r. pod opieką Małgorzaty Złotkowskiej wolontariusze z klasy II TE

Uporządkowali opuszczone groby, zapalili znicze.