AKTUALNOŚCI


2012-09-15 GALA FINAŁOWA KONKURSU "JESTEM SZEFOWĄ"


 
 
 

12 września 2012 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się finałowa gala konkursu "Jestem Szefową". Wzięła w niej udział uczennica naszej Szkoły – Katarzyna Kondracka – pod opieką swojej mamy oraz nauczyciela Adama Zienkiewicza.


W czerwcu 20112 roku przewodnicząca Klubu Europejskiego CZWÓRKA Kasia Kondracka wzięła udział w trzeciej edycji konkursu realizowanego przez Minister Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania – Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz. W ramach konkursu powstała praca o młodej kobiecie sukcesu – realizującej swoje pasje i zainteresowania i przełamującej stereotypowe myślenie na temat ról społecznych kobiet i mężczyzn. Praca ta została zakwalifikowana do ścisłego finału – jako jedna z 20 z całej Polski.


 

czytaj dalej

 

2012-09-27 WYCIECZKA DO TUNEZJI.


 
 
 

W dniach 27.09-03.10.2012r 13 – osobowa grupa uczniów wraz z nauczycielkami Panią Eweliną Sienkiewicz i Magdaleną Karczewską przebywała w Tunezji w miejscowości Sousse. Podczas wyjazdu młodzież miała okazję zapoznać się z historią kraju i miasta, a także zobaczyć bazę hotelarską Tunezji i jej zaplecze rekreacyjne. Piękne morze, słońce, plaża i tunezyjski folklor sprawiły, iż wypoczynek należał do bardzo udanych. Młodzież wróciła zadowolona.


Ewelina Sienkiewicz


obejrzyj zdjęcia

 

2012-09-21 SPŁYW KAJAKOWY


 
 
 

W dniu 21 września 2012 z okazji Dnia Patrona Szkoły oraz Światowego Dnia Turystyki odbył się spływ kajakowy rzeką Pisą zorganizowany przez Szkolne Koło PTTK wraz z opiekunami Panią Eweliną Sienkiewicz i Sylwią Gałka. Uczestnikami spływu byli uczniowie z klas hotelarskich i obsługi ruchu turystycznego. Spływ zakończył się w Nowogrodzie, gdzie młodzież spotkała się z uczestnikami rajdu rowerowego. Obydwie grupy udały się na cmentarz gdzie złożyły kwiaty i zapaliły znicz na grobie Patrona Szkoły Adama Chętnika. Wieczorem wszyscy spotkali się przy integracyjnym ognisku oraz brali udział w konkursie turystycznym.


Ewelina Sienkiewicz


obejrzyj zdjęcia

 

2012-09-06 PODZIĘKOWANIE


2012-09-20-21 Rajd rowerowy do Nowogrodu "Szlakami A. Chętnika"


 
 
 

W dniach 20-21 września 2012 r. z okazji Dnia Patrona Szkoły odbył się V rajd rowerowy do Nowogrodu "Szlakami Adama Chętnika".

Celem rajdu było pokazanie młodzieży piękna natury terenów kurpiowszczyzny oraz zaszczepienie w młodych do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Po spotkaniu w Nowogrodzie z drugą grupą młodzieży, która w tym samym czasie spływała rzeką Pisą, uczniowie udali się na cmentarz gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicz na grobie Patrona Szkoły.

W Nowogrodzie młodzież zwiedziła Skansen Kurpiowski, a późnym popołudniem odbyło się ognisko integracyjne w którym uczestniczyli uczniowie ZSZ nr 4 oraz Dyrekcja szkoły i opiekunowie.

obejrzyj zdjęcia

 401 z 404

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Elżbieta Niedźwiedzka

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl

Inspektor ochrony danych
Leszek Kleczkowski
email:iod@ostroleka.edu.pl