KONKURS „ PIERNIKOWE SZALEŃSTWO”

DRODZY UCZNIOWIE KLAS GASTRONOMICZNYCH, CUKIERNICZYCH I KELNERSKICH!

Boże Narodzenie to dla wielu z nas najpiękniejszy okres w roku. Pięknie świecące lampki choinkowe, cudne ozdoby świąteczne i gorączkowe szukanie prezentów składa się na niepowtarzalny klimat, za którym tęsknimy cały rok. Dlatego aby jeszcze bardziej podkreślić magię tych świąt zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie pt. “Piernikowe szaleństwo”.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pięknie udekorowanego piernika lub pierniczków związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Piernik może być wykonany w dowolnym kształcie, w dowolnej wielkości, może mieć on formę przestrzenną, wszystko to zależy od inwencji twórczej Uczestnika. Każdy Wypiekający może zgłosić do Konkursu jeden wypiek.

Gotowy wypiek należy właściwie udokumentować w postać obowiązkowych 2 zdjęć:

-pierwsze samego piernika/pierniczków (duże i wyraźne);

-drugie Ciebie i Twojego dzieła na jednej fotografii.

Dodatkowo, aby uwiarygodnić swoją pracę dołącz filmik z poszczególnych etapów produkcji Twojego wypieku (może to być filmik ze zdjęć).

Na Wasze zdjęcia i filmy czekamy do 08.12. 2020r.

Zgłoszenia wysyłamy na adres mailowy: konkursgastro@zsz4-ostroleka.com. Pamiętaj, aby podpisać e-mail imieniem i nazwiskiem oraz z której jesteś klasy. Wszystkie nadesłane prace będą ocenione - na najlepsze czekają oceny 6 z przedmiotów gastronomicznych i wyróżnienia.

Poczuj magię tych świąt! Bądźmy razem w tym wyjątkowym czasie :)

Magdalena Kacperek, Wioleta Dyko

DYPLOMY "EKONOMIK"

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ