II edycja KREWKIEGO BIEGU

Trwa druga część tej edycji KREWKIEGO BIEGU pod hasłem „DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA”.

Jest to ciekawy pomysł połączenia hobby (bieganie, jazda na rowerze) z promowaniem pięknej idei honorowego krwiodawstwa.

Zapraszamy do wspólnej zabawy ;)

Przystępując do rywalizacji w rubryce KLUB prosimy o wpisanie „ZSZ Nr 4 Ostrołęka” :)))

Więcej informacji na stronie https://b4sportonline.pl/krewkibieg_SDK/

Zapisy https://b4sportonline.pl/krewkibieg_SDK/zapisy_na_krewki_bieg_dni_honorowego_krwiodawstwa

W razie pytań proszę pisać na maila mlitwa@zsz4.ostroleka.edu.pl

Małgorzata Litwa

Wręczenie nagród z konkursu misyjnego "Św. Paweł – Pierwszy Misjonarz Kościoła"

Z okazji Tygodnia Misyjnego w naszej Czwórce 27 października 2021 r. odbył się konkurs misyjny w formie testu dla klas I-III "Św. Paweł – Pierwszy Misjonarz Kościoła".

Oto jego wyniki:

I. miejsce zajął Daniel Miłoszewski z klasy 2S

II. miejsca zostały przyznane następującym Osobom:

- Bartosz Salamucha - klasa 2S - 19 pkt. Paulina Jakubowska - klasa 2S, Oliwia Szczubełek - klasa 3O1, Karolina Gutowska - klasa 3O1, inga Czartoryjska - klasa 3SH1, Julia Morawska - klasa 3SH1, Kamila Rybacka - klasa 3SH1, Katarzyna Zapert - klasa 2A, Sandra Dąbkowska - klasa 2A, Nikola Kompa - klasa 2A, Kacper Denkiewicz - klasa 2O, Bartosz Prachniak - klasa 2O, Gabriela Madrak - klasa 2O, Maja Olech - klasa 2O, Karolina Markowska - klasa 2O, Klaudia Kruczyk - klasa 2O

19 listopada 2021 r. nastąpiło rozdanie nagród. Dziękujemy wszystkim Osobom, które wzięły udział w konkursie! Laureatom składamy najserdeczniejsze gratulacje!

Organizatorzy:

Szkolne Koło Misyjne ZSZ Nr 4 w Ostrołęce

Bogusław Zych Barbara Dudzińska ks. Marek Spiżewski

22-26 listopada obchodzimy Dni Honorowego Krwiodawstwa

Jest to czas, w którym składamy podziękowania Krwiodawcom, „cichym Bohaterom” za oddawanie cząstki siebie dla ratowania życia innych, oraz sympatykom i pracownikom Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa za wszystko co robią aby ratować ludzkie życie i zdrowie.

Krew jest najcenniejszą substancją w organizmie człowieka, jest lekiem którego niczym nie można zastąpić. Dlatego tak ważne jest szerzenie i promowanie krwiodawstwa w społeczeństwie.

W tych dniach w naszej Szkole członkowie Szkolnego Koła HDK i Szkolnego Koła PCK postarają się przybliżyć wszystkim temat krwiodawstwa. Będzie można sprawdzić swoją wiedzę na ten temat, pobawić się rozwiązując krzyżówki czy rebusy, dowiedzieć się kilku ciekawostek.

Prezentacja:

Prezentacja Krwiodawstwo

Zapraszamy serdecznie

Opiekunowie i Członkowie SK HDK oraz SK PCK

Podziękowania dla tych z Was, którzy zaangażowali się w akcję "Myślę, więc nie śmiecę"

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 9 listopada 2021 roku uczniowie klasy 3 AH i 3 A1 uczestniczyli w webinarium w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod tytułem: „ NOWA CYFROWA RZECZYWISTOŚĆ W ZUS UŁATWIENIEM DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”

W trakcie wykładu przedstawione zostały kluczowe programy transformacji cyfrowej ZUS pomocne m.in. w prowadzeniu działalności gospodarczej, wybrane zagadnienia dot. prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności ulgi i umorzenia w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne, świadczenia dla opłacających składki oraz bezpieczne formy kontaktu z ZUS. Poruszone zostały również bardzo ważne zmiany w przepisach, które wchodzą w życie już wkrótce.

Spotkanie realizowane w ramach WSDZ

Małgorzata Złotkowska