KONKURS !!! – Zaprojektuj Logo Dla Szkolnego Koła PCK

Szkolne Koło PCK, wraz z opiekunami, ogłasza konkurs na projekt logotypu (logo) dla SK PCK. Logotyp stanie się oficjalnym symbolem identyfikującym koło PCK i będzie wykorzystywany min. do celów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów 3 klas Zespołu Szkół Zawodowych im. Adama Chętnika w Ostrołęce.

Prace powinny zawierać nazwę koła, nazwę naszej szkoły oraz grafikę kojarzoną z działalnością SK PCK. Logo w postaci plików graficznych o dużej rozdzielczości w jednym z formatów: logo.png, logo.pdf, logo.jpg proszę kierować do Pani Elżbiety Niedźwieckiej

NAJLEPSZE LOGO BĘDZIE OFICJALNYM SYMBOLEM IDENTYFIKUJĄCYM KOŁO PCK

Czekamy na Wasze propozycje SK PCK

EDYTA ZABIELSKA

Ogólnopolski konkurs geograficzny : „GEO – PLANETA”

Dnia 26.11.2021 w naszej szkole uczniowie z klas: 2A, 2S, 3AH, 4S, 4H przystąpili do rozwiązywania arkusza zadań z Ogólnopolskiego konkurs geograficznego:„GEO – PLANETA”

Wyniki z konkursu mają zostać ogłoszone 31.03.2021r.

Nauczyciele geografii:

M. Zalewska, B. Zaborowska

Sezon bożonarodzeniowy 2021 w ostrołęckich sklepach rozpoczęty

Uczniowie klasy 2 S wraz z opiekunami Małgorzatą Święcicką i Urszulą Kaliszewską podczas wycieczki przedmiotowej do lokalnych sklepów sprawdzili czy pojawiła się już bożonarodzeniowa oferta. Mimo ,że do świąt jeszcze miesiąc nawet jeśli nikt jeszcze nie kupuje Mikołajów, bombek czy choinek ,produkty te są dostępne na półkach sklepowych. Jeśli dziś niewiele osób interesuje się świąteczną ofertą, to buduje ona – świąteczny nastrój, który z kolei sprawia, że klienci łatwiej wrzucają do koszyków różne produkty. Pandemia zweryfikowała biznes. Ten przedświąteczny czas mocno różni się od poprzednich, jednak warto chociaż na moment zapomnieć, jak ciężki rok za nami. A wystawy sklepowe to od zawsze zaproszenie do innego świata.

Małgorzata Święcicka

Pomysł na hasło propagujące KRWIODAWSTWO

W trzecim dniu Tygodnia Honorowego Krwiodawstwa, zachęcamy wszystkich do podzielenia się swoim pomysłem na hasło propagujące KRWIODAWSTWO. Pomysły swoje możecie zapisywać na zielonych tablicach umieszczonych na korytarzach naszych szkól, ul. Parkowa i ul. Traugutta. A my prezentujemy pacę konkursowa z 2020 roku pt. Hasła propagujące krwiodawstwo"

Katarzyna Kowalska