2014.05.23 SZKOŁA ZBIERA OFERTY NA ZAKUP PIECA

Zespół Szkół Zawodowych Nr4 im. A. Chętnika zbiera oferty na zakup pieca konwekcyjno parowego elektrycznego RATIONAL CM PLUS 101 10xGN 1/1 z uwzględnieniem zamykanej podstawy pod piec, półautomatycznego zmiękczacza do wody, standardowe pojemniki, montaż i szkolenie pracowników.

tel. kontaktowy Anna Sawicka 692372848

ZBIÓRKA BATERII I MAKULATURY W SZKOŁACH

UWAGA! UWAGA!
W NASZEJ SZKOLE OD 03.03.2014 DO 12.05.2014 ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA BATERII
I MAKULATURY. URZĄD MIASTA OSTROŁĘKI OGŁOSIŁ KONKURS „NA ZBIÓRKĘ
BATERII I MAKULATURY W SZKOŁACH”.
W OSTROŁĘCE

OSOBY, KTÓRE NAJWIĘCEJ PRZYNIOSĄ „KG” BATERII I MAKULATURY
OTRZYMAJĄ NAGRODĘ RZECZOWĄ

BATERIE I MAKULATURĘ NALEŻY PRZEKAZAĆ OPIEKUNOM ZBIÓRKI

B. Zaborowskiej, M. Zalewskiej.

Informacja Karta Szkolna

strona 1 strona 2 strona 3

2014-01-31 OGŁOSZENIE

W DNIACH 6-7(CZWARTEK I PIĄTEK) LUTEGO 2014r W NASZEJ SZKOLE ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA: PLUSZAKÓW, GIER EDUKACYJNYCH, PUZZLI DLA DZIECI, KTÓRE WOLNY CZAS SPĘDZAJĄ W ŚRODOWISKOWYM OGNISKU WYCHOWAWCZYM TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ POWIATOWY W OSTROŁĘCE.

WSZYSTKIE ZABAWKI MOŻNA PRZYNIEŚĆ I SKŁADAĆ NA I PIĘTRZE DO SPECJALNYCH POJEMNIKÓW OBOK POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO.

Organizatorzy Akcji:
SK PCK, Wolontariat,

2013-12-16 OGŁOSZENIE

Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu. Zachęceni aktywnością młodzieży zadeklarowaliśmy przystąpienie naszej szkoły do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może”. Celem tej akcji jest wzmacnianie i rozwijanie kondycji uczniów i promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia wśród nich. Jesteśmy już ujęci w mapie Polski pokazującej przystąpienie szkół do tej akcji na terenie całego kraju. Jeśli wywiążemy się ze stawianych przed nami zadań szkole zostanie nadany certyfikat „Szkoła w ruchu”.

Szkołę w tym projekcie reprezentują nauczyciele wychowania fizycznego p. Małgorzata Litwa i p. Katarzyna Kowalska, przy wsparciu pani dyrektor Anny Przygody- Majewskiej.

Zapraszamy zarówno całe klasy jak i indywidualnych uczniów do pomocy w realizacji tego projektu.

Więcej informacji na stronie www.szkolawruchu.men.gov.pl