KONKURSY


OLIMPIADA WIEDZY o POLSCE i ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM 

Uczniowie naszej Szkoły od wielu lat uczestniczą w eliminacjach jednej z najstarszych przedmiotowych olimpiad, tj. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. W tegorocznych zawodach okręgowych reprezentowali nas Bartek Osiecki i Norbert Sobotka z klasy 2R. Wraz z nimi w etapie okręgowym, zorganizowanym w gmachu Auditorium Maximum Uniwersytetu Stefana kardynała Wyszyńskiego w Warszawie wzięło udział niemal 160 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego Mazowsza. Poziom był bardzo wysoki i niestety Bartek i Norbert nie zakwalifikowali się do finału Olimpiady, ale już zapowiedzieli, że podejmą walkę w następnym roku. Uczniów przygotował do zawodów i sprawował nad nimi opiekę Adam Zienkiewicz.

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BHP 

W tegorocznym finale Wojewódzkiego Konkursu BHP, organizowanego przez Wyższą Inżynierską Szkołę Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu, wzięła udział „świeża” drużyna naszej Szkoły. Weterani – uczniowie poprzednich roczników z każdych właściwie zawodów przywozili puchary. Młodsi – uczniowie klas pierwszych (Monika Dąbkowska, Luiza Pacyna i Robert Chełstowski) już są w niezłej formie i dysponują dużą wiedzą - w tegorocznych zawodach zdobyli 4 miejsce. Gratulujemy!!!

 

Uczniów do konkursu przygotowywali: Barbara Zaborowska, Urszula Kaliszewska i Adam Zienkiewicz. Opiekę nad uczniami w trakcie wyjazdu do Radomia sprawował Adam Zienkiewicz. 

 

 

2015.05.12 PODSUMOWANIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU CHEMICZNEGO 

W dniu 12.05.2015 roku odbyło się podsumowanie wyników szkolnego konkursu chemicznego „Chemia w życiu społecznym, gospodarczym i ochronie środowiska przyrodniczego” .

 

Uroczystości przewodniczyła pani dyrektor A.Przygoda-Majewska, która wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureatom nagrody książkowe.

 

Eliminacje konkursowe odbyły się w dniu 26.03.2015 roku. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z klas I ,II i III. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

 

I miejsce – Golon Sylwia (klasa I TE)

II miejsce – Kowalczyk Paulina (I TE)

III miejsce – Chełstowski Robert (I TE)

 

Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów

 

Organizatorzy konkursu

E. Nejman , E. Rogalska, B. Zatryb  

 

UWAGA!!! KONKURS!!!


SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA „EKONOMIK” ORAZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZAJĄ KONKURS NA

 

NAJLEPSZEGO UCZNIA

 

ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4
IM. ADAMA CHĘTNIKA W OSTROŁĘCE

czytaj dalej>> 

 

2015.04.23 KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ


23 kwietnia 2015 odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Celem konkursu była popularyzacja idei integracji i wiedzy o Unii Europejskiej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz rozwijanie zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej problematyki europejskiej.

 

Konkurs był w formie 19 pytań testowych i 1 pytanie otwarte, wzięli w nim udział uczniowie klasy II HS.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce Kornelia Parda – 19 pkt

II miejsce Angelika Zyśk – 18 pkt

III miejsce Anna Mróz – 17 pkt

 

Nagrodą główną dla laureata jest wyjazd do Brukseli połączony ze zwiedzaniem instytucji Europejskich w dniach 29 maja – 2 czerwca 2015. Pomysłodawcą konkursu a zarazem fundatorem nagrody głównej jest Zbigniew Kuźmiuk Poseł do Parlamentu Europejskiego.

 

Za udział w konkursie wszystkim uczestnikom dziękujemy, a szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Posła Zbigniewa Kuźmiuka za ufundowanie nagrody głównej.

 

Kornelii serdecznie gratulujemy i czekamy na relację z wyjazdu do Brukseli !!!

 

Małgorzata Święcicka

Opiekun Szkolnego Klubu Europejskiego  

 


 ...  ...


53 z 68

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl