PROGRAM "OTWARTA FIRMA"

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 11 listopada nasza szkoła brała aktywny udział w obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy 2R wraz z nauczycielkami: Panią Ewą Tyszką i Panią Mileną Tyszką, wykonali wspaniałe desery w barwach biało-czerwonych. Zostały one rozdane mieszkańcom Ostrołęki biorącym udział w obchodach na Placu Bema. Były pyszne, świadczy o tym fakt, iż rozeszły się ciągu 5 minut . W obsłudze gości uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły - to przedstawiciele z klasy 1G i 2G, którzy oprócz rozdawania deserów, zajmowali się również wydawaniem zupy krem biało- czerwonej (z białych warzyw i pomidorowej). Opiekę nad uczniami sprawowały: Magdalena Kacperek i Małgorzata Ustarbowska.

Magdalena Kacperek

JUBILEUSZ 50-lecia ISTNIENIA NASZEJ SZKOŁY w MEDIACH OSTROŁĘCKICH

100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ NA SŁODKO

Zbiórka odbyła się z inicjatywy proboszcza z parafii pw. Zbawiciela Świata w  dniu 11 listopada 2018 roku.

Małgorzata Złotkowska

AKCJA ZNICZ

W związku ze zbliżającym się świętem 11 Listopada i 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie z klasy II TE wraz z opiekunem Małgorzatą Złotkowską odwiedzili w dniu 08.11.2018r. cmentarz parafialny w Ostrołęce.

Zapalili przyniesione znicze na grobach będących miejscem spoczynku poległych żołnierzy wojska polskiego, którzy oddali życie za wolność ojczyzny.

Małgorzata Złotkowska