OGÓLNOPOLSKI SEJMIK SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKICH w KRAKOWIE

W dniu 17 listopada br. uczennice klasy III TE w ramach działalności Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” wraz z nauczycielem Panią Barbarą Zatryb ,wzięły udział w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich w Krakowie. Tematyką spotkania była realizacja działań podejmowanych w zakresie promocji i wspierania spółdzielczości uczniowskiej w Polsce w 2018r., a także ogłoszenie wyników konkursu „ Na najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w Kraju.” Spośród spółdzielni uczniowskich przystępujących do konkursu, nasza spółdzielnia została wyróżniona i otrzymała nagrodę w postaci drukarki laserowej.

Barbara Zatryb

KONKURS - „ POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

KONKURS - „ POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY” realizowany pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

W dniu 19 listopada 2018r. uczniowie klas II , III i IV technikum ekonomicznego przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt."POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

SZKOLNY KOMITET KONKURSOWY powołany do zorganizowania VI edycji konkursu na rok szkolny 2018/2019 W składzie :

MAŁGORZATA ZŁOTKOWSKA - Przewodnicząca Szkolnego Komitetu Konkursowego

CZŁONKOWIE:

1. JOANNA SKARZYŃSKA

2. BARBARA PARZYCH

3. BARBARA ZABOROWSKA

wyłonił następujących 2 zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę na etapie regionalnym w Warszawie.

Klaudia Orzołek - klasa IV TE

Agnieszka Kotowska - Klasa III TE

Zwycięzcom gratulujemy życzymy im powodzenia na etapie regionalnym, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Małgorzata Złotkowska

KONKURS NA NAJLEPSZEGO KSIĘGOWEGO

W dniu 14 listopada 2018r. uczniowie klasy czwartej technikum ekonomicznego przystąpili do konkursu na najlepszego księgowego w ZSZ nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce.

Zadanie konkursowe należało rozwiązać z wykorzystaniem programu finansowo-księgowego Rewizor GT. Młodzi księgowi sporządzali: dziennik księgowań, zestawienie sald i obrotów, rachunek zysków i strat w wariancie kalkulacyjnym, bilans zamknięcia oraz przeprowadzali analizę finansową przedsiębiorstwa.

Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Złotkowska, Barbara Parzych i Joanna Skarzyńska wyłoniła następujących zwycięzców:

1 miejsce – Klaudia Chodkowska

2 miejsce – Patrycja Ejzemberg

3 miejsce – Klaudia Orzołek

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy powodzenia podczas zbliżających się egzaminów zawodowych.

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Radę Rodziców za które bardzo dziękujemy.

Małgorzata Złotkowska

BAJKOWE PRZEDSZKOLE NA STACJI

Dnia 26.11.2018r SK PCK – ZSZ nr 4 odwiedziło Bajkowe Przedszkole na Stacji. Wśród 3- 6 latków przeprowadzono gry , zabawy i wróżby Andrzejkowe 2018 z okazji zbliżających się Andrzejek . Osoby które przygotowały i przeprowadziły zabawę Andrzejkową to uczennica kl 1. TE w składzie: K. Trawińska, P. Ochtera, W.Zalewska, A.Ossowska pod opieką opiekuna SK PCK: B. Zaborowskiej.

DZIEŃ MISIA

Dnia 23.11.2018r. SK PCK – ZSZ nr 4 odwiedziło Bajkowe Przedszkole na Stacji celem przekazania przedszkolakom pluszowych Misi z okazji zbliżającego się Święta 25 listopada Dzień Misia. Przedszkolaki wraz z dyrekcją, nauczycielami , opiekunkami i rodzicami składają serdeczne podziękowanie dla całej społeczności szkolnej ZSZ nr 4 za tak wspaniały gest, prezent w postaci tak dużej ilości zebranych i przekazanych pluszowych Misi.

Opiekunowi akcji:

SK PCK: B. Zaborowska i Wolontariat :M. Złotkowska.