INSTRUKCJA NOSZENIA MASKI OCHRONNEJ

JAK SKUTECZNIE MYĆ RĘCE

FERIE ZIMOWE W „CZWÓRCE”

Skro i tak nie było u nas śniegu…. Staraliśmy się bardzo, żeby nie było Wam z tego powodu smutno, dlatego, na długo przed rozpoczęciem ferii, zebraliśmy grupy na kursy i szkolenia finansowane w ramach projektu UE „Szansa na rynku pracy” RPMA.10.03.01-14-8992/17.

Zajęcia odbywały się w różnych dniach i miejscach. Uczestnicy korzystali ze wsparcia doświadczonych trenerów, którzy przekazywali swoje wiadomości i umiejętności z zakresu: obsługi kas fiskalnych,

• wykorzystania programów księgowych,

• zastosowania nowoczesnych technik sprzedaży,

• umiejętności barmańskich,

• umiejętności baristycznych oraz

• szkolenie dla opiekunów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Uczestnicy kursów mogli lepiej się poznać zyskując przy okazji sporo nowych umiejętności. Zwykle takie spotkania owocują również nawiązaniem nowych kontaktów, które przydadzą się w rozwijaniu kariery zawodowej.

Każdy z uczestników dodatkowo korzysta ze wsparcia doradcy zawodowego, szkoleń z zakresu kompetencji miękkich oraz ma możliwość ubiegania się o miejsce na staż w czasie wakacji.

Wszystkim tym, którzy w tej edycji projektu nie znaleźli się na listach uczestników polecam śledzić informacje na stronie szkoły i sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym - niebawem pojawią się informacje o kolejnych kursach.

Anna Słota

DYPLOMY

WYSTAWA PRACE UCZNIÓW

WysTaWa SeMeStRaLnA pRaC pLaStYcZnYcH uCzNiÓw kLaSy: 1G1, 1KC1, 1A1, 1O1,

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prezentującej prace uczniów klas pierwszych: 1G1,1KC1, 1A1, 1O1 wykonane na zajęciach z plastyki w I semestrze roku szk. 2019/2020. Różnorodna tematyka prac malarskich i rysunkowych obejmuje: martwą naturę, pejzaż, abstrakcję, autoportret.

Krystyna Korczakowska- Nosek