2012-12-04 SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

Dnia 4 grudnia 2012r odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców. W turnieju wzięło udział 32 uczestików. Po wielogodzinnych zmaganiach wyłonieni zostali zwycięzcy:

I miejsce – Kamil Opalach klasa III Tk
II miejsce – Duszak Adrian klasa II To
III miejsce – Rafał Ogonowski klasa III Te1

Zwycięscy otrzymali medale i pamiątkowe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodę książkową dla złotych medalistów ufundowała Pani Przewodnicząca RR Agata Stepnowska. Za wszystkie nagrody serdecznie dziękujemy

Ośmiu najlepszych zawodników zakwalifikowało się do XI edycji Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki, który odbędzie się dnia 10 stycznia 2013r. Podane niżej osoby będą reprezentowały naszą szkołę:

1. Kamil Opala klasa III Tk
2. Duszak Adrian klasa II To
3. Rafał Ogonowski klasa III Te1
4. Rawa Daniel klasa III Te1
5. Kaczyński Fabian klasa II To
6. Abramczyk Artur klasa IV Hs
7. Grzywiński Tomasz klasa IV Te1
8. Chmielewski Kamil klasa III Te1

Opiekun : Katarzyna Kowalska

2012-12-04 SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

Dnia 4 grudnia 2012 roku odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców. Do udziału w turnieju zgłosiły się: Natalia Zadrożna (1 Te), Angelika Pijanowska (1 Te), Milena Zadrożna (1 Hs), Magdalena Kozicka (1 Hs), Ola Szulkowska (2 Tk1), Natalia Dziesińska (2 Tk1), Patrycja Drężek (2 Tk1), Milena Gajda (3 Te), Marta Pstrągowska (3 Te), Justyna Pabich (3 Hs).

1 miejsce – Justyna Pabich (3 Hs)
2 miejsce – Angelika Pijanowska (1 Te)
3 miejsce – Natalia Dziesińska (2 Tk1)
4 miejsce – Ola Szulkowska (2 Tk1)
=5 miejsce – Natalia Zadrożna (1 Te)
=5 miejsce – Marta Pstrągowska (3 Te)
=6 miejsce – Milena Zadrożna (1 Hs)
=6 miejsce – Milena Gajda (3 Te)
=7 miejsce – Patrycja Drężek (2 Tk1)
=7 miejsce – Magdalena Kozicka (1 Hs)

Turniej przeprowadziła mgr Małgorzata Litwa.

Osiem najlepszych zawodniczek weźmie udział w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w Tenisie Stołowym Dziewcząt o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki, który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2012 roku o godzinie 9.00 na hali sportowo – widowiskowej im. A. Gołasia. Zapraszamy do kibicowania.

2012-11-25 Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej

W dniach 25 – 26 listopada 2012 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Halowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Marcin Kobrzyński – kl. IV Tg
Karol Wesołowski – kl. III To
Piotr Dąbrowski – kl. III To
Patryk Wysocki – kl. III Te1
Rafał Ogonowski – kl. III Te1
Łukasz Sejda – kl. III Ht1
Kamil Ludwiczak – kl. I Ht1
Piotr Dąbrowski - kl. I Ht1
Marcin Kraska – kl. I Ht1
Rafał Ludwiczak – kl. I To

zajęła zaszczytne II miejsce, poprawiając wynik z ubiegłego roku. Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka.

2012-09-20-21 Rajd rowerowy do Nowogrodu "Szlakami A. Chętnika"

W dniach 20-21 września 2012 r. z okazji Dnia Patrona Szkoły odbył się V rajd rowerowy do Nowogrodu "Szlakami Adama Chętnika".

Celem rajdu było pokazanie młodzieży piękna natury terenów kurpiowszczyzny oraz zaszczepienie w młodych do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Po spotkaniu w Nowogrodzie z drugą grupą młodzieży, która w tym samym czasie spływała rzeką Pisą, uczniowie udali się na cmentarz gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicz na grobie Patrona Szkoły.

W Nowogrodzie młodzież zwiedziła Skansen Kurpiowski, a późnym popołudniem odbyło się ognisko integracyjne w którym uczestniczyli uczniowie ZSZ nr 4 oraz Dyrekcja szkoły i opiekunowie.

2012-09-29 Biegi przełajowe.

Dnia 29 września 2012r. odbyły się
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I
CHŁOPCÓW WSZYSTKICH TYPÓW SZKÓŁ.
Naszą szkołę reprezentował Marcin Małkowski z Kl. I Te,
w biegu na 3000m. W śród szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta zajął
I miejsce. GRATULUJEMY !!!