KREWKI BIEG 2020

Jeśli lubisz biegać to zapraszamy do udziału w akcji „KREWKI BIEG 2020”. Wyzwanie to dwa biegi, które bezpośrednio nawiązują do świąt krwiodawców tj. „Światowy Dzień Krwiodawcy” oraz „Dni Honorowego Krwiodawstwa”. W obu biegach będzie można zdobyć oddzielne medale, które połączone tworzą piękny wzór Polski z sercem oraz układem krwionośnym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:b4sportonline.pl

Małgorzata Litwa

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

1 września zawsze jest dniem wyjątkowym- spotykamy się po wakacjach radośni i wypoczęci, często z mocnym postanowieniem wytężonej pracy. W tym roku był to dzień wyjątkowy również z innych powodów: uczniowie klas IV z wychowawcami spotkali się online, uczniowie klas młodszych nie poznali starszych kolegów, utrzymujemy reżim sanitarny. Wszyscy czujemy się co najmniej dziwnie w tej nowej rzeczywistości. Samorząd Uczniowski dołożył wszelkich starań, aby atmosfera tego dnia była przesycona optymizmem. Przygotowaliśmy dwie kameralne uroczystości, w których udział wzięli uczniowie klas I. Pani dyrektor Barbara Stepnowska wygłosiła wzruszające przemówienie, w którym odwołała się do wydarzenia sprzed 81 lat- wybuchu II wojny światowej. Zapewniła nowych członków naszej społeczności, że wszyscy postaramy się zadbać o to, aby czuli się w szkole dobrze i bezpiecznie. Dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości p. A. Wilińskiej, p. A. Nol i p. D. Bunkowskiemu. 

Samorząd Uczniowski

INFORMACJA

HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO W SESJI POPRAWKOWEJ

Harmonogram egzaminu maturalnego w sesji poprawkowej – wrzesień 2020

Egzaminy poprawkowe odbywają się 8. września o godz. 14:00

Proszę przyjść na egzamin pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu (pamiętając o dowodzie osobistym, czarnym długopisie).

harmonogram do pobrania >>>

 

MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dla zainteresowanych:
Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021 będzie sprawowana 1 września 2020 roku o godzinie 08:30 w Sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce. Zapraszamy wszystkich chętnych.

 

Podstrony

 ...  ...

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018