SPIS POWSZECHNY

SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA „EKONOMIK” – 25 LAT TRADYCJI

Spółdzielnia Uczniowska „EKONOMIK”, działająca w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce, jest laureatem wielu nagród w konkursach organizowanych przez Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej.

Dzięki aktywnemu działaniu spółdzielni, uczestnictwie w projektach powstał bardzo ciekawy materiał wspierający pracę opiekunów oraz utworzono kilka spółdzielni uczniowskich w województwie mazowieckim.

Niech prezentacja dobrych praktyk spółdzielczych będzie inspiracją dla innych spółdzielców i zachętą do tworzenia się nowych kooperatyw.

Zapraszamy do poznania historii i osiągnięć spółdzielni poprzez zapoznanie się z załączonym tekstem oraz relacją fotograficzną.

Barbara Parzych

Spółdzielnia Uczniowska Info

Egzamin maturalny w sesji poprawkowej

Egzamin maturalny w sesji poprawkowej odbędzie się o 24. sierpnia o godz. 9:00, zdający proszeni są o przyjście na godz. 8:30.

Język angielski - sala 39
Matematyka - sala 41