SPOTKANIA DLA EKONOMISTÓW

Uczniowie z klas ekonomicznych w ramach współpracy uczestniczyli z nauczycielami w następujących spotkaniach online zorganizowanych przez SKWP Oddział okręgowy w Warszawie.

21 lutego 2024 r. "Czym jest i jak działa Krajowy System e-Faktur ( KSeF )?". Osobą prowadzącą była Pani Renata Mościcka – wykładowca prawa podatkowego

04 marzec 2024 r. „Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) w zarządzaniu biznesem”. Prelekcję poprowadziła Pani Agnieszka Gajewska – biegły rewident

Są to kolejne spotkania z całego cyklu w tym roku szkolnym , które mają na celu przybliżyć praktyczne aspekty pracy księgowego z zakresu rachunkowości.

Spotkania realizowane w ramach WSDZ

Małgorzata Złotkowska

ZBIÓRKA

Expo Sweet 2024

28 lutego nasi uczniowie z klas technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum przetwórstwa mleczarskiego mieli okazję odwiedzić Targi Cukiernicze i Lodziarskie Expo Sweet w Warszawie. Na tym największym wydarzeniu w Polsce dla branży cukierniczej, piekarniczej i lodziarskiej mogliśmy zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi w branży, obejrzeć liczne pokazy, w tym prezentację tortu, który zdobył mistrzostwo świata w Mediolanie 2023, spotkać ekspertów gotowych się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, popróbować słodkości oraz przede wszystkim zainspirować się licznymi kreatywnymi rozwiązaniami w branży. To była niepowtarzalna okazja do nauki od najlepszych!

Swietłana Kupis
Elżbieta Rogalska
Milena Tyszka
Ewa Okwicka-Dyl

KONKURS - ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Ewa Okowicka-Dyl

Konkurs - Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada

29.02 .2024 roku odbył się w Łomży diecezjalny Konkurs -Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada w której brali uczniowie z naszej szkoły .

Do finału dostała się:
1 miejsce Amelia Jabłonowska kl. II H