INFORMACJA

INSTRUKCJA NOSZENIA MASKI OCHRONNEJ

JAK SKUTECZNIE MYĆ RĘCE

FERIE ZIMOWE W „CZWÓRCE”

Skro i tak nie było u nas śniegu…. Staraliśmy się bardzo, żeby nie było Wam z tego powodu smutno, dlatego, na długo przed rozpoczęciem ferii, zebraliśmy grupy na kursy i szkolenia finansowane w ramach projektu UE „Szansa na rynku pracy” RPMA.10.03.01-14-8992/17.

 

Zajęcia odbywały się w różnych dniach i miejscach. Uczestnicy korzystali ze wsparcia doświadczonych trenerów, którzy przekazywali swoje wiadomości i umiejętności z zakresu: obsługi kas fiskalnych,

 

• wykorzystania programów księgowych,

• zastosowania nowoczesnych technik sprzedaży,

• umiejętności barmańskich,

• umiejętności baristycznych oraz

• szkolenie dla opiekunów wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

Uczestnicy kursów mogli lepiej się poznać zyskując przy okazji sporo nowych umiejętności. Zwykle takie spotkania owocują również nawiązaniem nowych kontaktów, które przydadzą się w rozwijaniu kariery zawodowej.

 

Każdy z uczestników dodatkowo korzysta ze wsparcia doradcy zawodowego, szkoleń z zakresu kompetencji miękkich oraz ma możliwość ubiegania się o miejsce na staż w czasie wakacji.

 

Wszystkim tym, którzy w tej edycji projektu nie znaleźli się na listach uczestników polecam śledzić informacje na stronie szkoły i sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym - niebawem pojawią się informacje o kolejnych kursach.

 

Anna Słota

 

DYPLOMY

     

 

Podstrony

 ...  ...

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018