ROZDANIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY

Rozdanie świadectw ukończenia szkoły dla absolwentów Technikum Nr 4 odbędzie się w środę 29 kwietnia 2020 roku. Zgłaszający się po świadectwo są zobowiązani do zachowania reżimu sanitarnego (maseczki na usta i nos, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości od innych osób, przebywanie tylko w wyznaczonych miejscach, opuszczenie tereny szkoły natychmiast po odebraniu dokumentów). Osoby zgłaszające się po świadectwo proszone są o zabranie własnych długopisów!

Świadectwa wydawać będą wychowawcy klas w sali gimnastycznej szkoły według harmonogramu:

1) godz. 9.00 - 9.30 – klasa 4G – wych. B. Krzemińska

2) godz. 10.00 – 10.30 – klasa 4R – wych. D. Sakowska

3) godz. 11.00 – 11.30 – klasa 4KS – wych. A. Stefańska

4) godz. 12.00 – 12.30 – klasa 4H – wych. K. Pyskło

5) godz. 13.00 – 13.30 – klasa 4O – wych. E. Sienkiewicz

6) godz. 14.00 – 14.30 – klasa 4A – wych. J. Skarzyńska

ZARZĄDZENIE DYREKTORA w SPRAWIE USTALENIA DNIA WOLNEGO

INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW I UCZNIÓW PRZEBYWAJĄCYCH NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH

Informuję, że zgodnie z decyzją władz państwowych i organu prowadzącego szkoły - wszelkie zajęcia dla uczniów ZSZ Nr 4 w Ostrołęce od 12 marca do 25 marca zostają zawieszone. Dotyczy to także PRAKTYK ZAWODOWYCH. Uczniowie zostaną skierowani do odbycia tych praktyk w innym terminie. Zaistniała sytuacja wynika z okoliczności niezależnych od Szkoły.

z up. dyrektora: Adam Zienkiewicz

APEL MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA OSTROŁĘKI

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH.

W naszej szkole w dniach od 16.12.2019r do 30.03.2020r odbędzie się zbiórka makulatury i butelek PET. Patronat nad konkursem sprawuje Urząd Miasta Ostrołęki Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Surowce należy przynosić do opiekunów konkursu

p. M Zalewskiej, p. B Zaborowskiej, p. E Zabielskiej i p. H Kozikowskiej.