KOMUNIKAT

Od 19 października (do odwołania) przechodzimy na nauczanie hybrydowe. Klasy 3 i 4 technikum uczą się stacjonarnie, a klasy 1 i 2 - mają lekcje zgodnie z tygodniowym planem lekcji, ale ZDALNIE (z domu z wykorzystaniem metod pracy na odległość).

Zajęcia praktyczne dla WSZYSTKICH KLAS odbywają się w trybie stacjonarnym (w stołówce szkolnej, sali technologicznej 7, hotelu Korona i Karczmie Ostoja).

wyjaśnienie: zajęcia praktyczne w stołówce szkolnej i sali technologicznej 7 oznaczają - przedmioty realizowane w systemie blokowym: procesy technologiczne w gastronomii i procesy produkcji wyrobów cukierniczych.

Nauczyciele pracują w trybie stacjonarnym (ze szkoły) zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PODCZAS EGZAMINU