KONKURSY


Rozstrzygnięcie konkursu „Świąteczne światełko dla środowiska”.


Z radością informujemy, że w dniu 14-01-2022r., został rozstrzygnięty konkurs na świąteczną choinkę - „Świąteczne światełko dla środowiska”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz świadomość, że wiele odpadów, które wyrzucamy nadaje się do ponownego wykorzystania. Cieszymy się, że uczestnicy konkursu wykazali się motywacją do wspólnego działania i promowania nietypowej twórczości artystycznej.

Z dumą oglądałyśmy nadesłane zdjęcia przepięknych i oryginalnych choinek. W opinii komisji konkursowej wszystkie zgłoszone placówki zostają laureatami.

Jury postanowiło nagrodzić następujące prace:

I miejsce – Kolorowa szkoła. Niepubliczna Szkoła Podstawowa,

II miejsce – Przedszkole Miejskie Nr 18 w Ostrołęce,

III miejsce – Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz nauczycielom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez grupę " Eko-maniacy" z ZSZ Nr4 w Ostrołęce.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla naszych fundatorów nagród: Galeria Bursztynowa, BEST-Office Jarosław Jakubiak, Salon Empik – Ostrołęka, Sklep Planeta Zabawek w Ostrołęce, KDF Podatki w Ostrołęce, Sklepik szkolny działający przy Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik” w ZSZ Nr 4.

Dziękujemy również ostrołęckiemu serwisowi miejskiemu eOstroleka za publikowanie informacji o naszej akcji i umożliwienie internetowego głosowania na zamieszczone zdjęcia wszystkich wykonanych choinek. 

 

Organizatorzy:

Urszula Kaliszewska

Agnieszka Stefańska grupa

"Eko-maniacy"

 

Rozstrzygnięcie Konkursu na „ Zbiórkę butelek plastikowych PET”


Z przyjemnością informujemy, że międzyklasowy konkurs na zbiórkę plastikowych butelek został rozstrzygnięty. Celem konkursu było propagowanie idei recyklingu. Ponadto kształtowanie nawyków segregowania odpadów oraz wtórnego wykorzystania odpadów, jako tworzywa artystycznego.

Nagrody otrzymują:

I miejsce klasa 3AH - 287 butelek

II miejsce klasa 3A1 Gabrysia Krakowiecka – 162 butelki

III miejsce klasa 2HS – 64 butelki  

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

 

Organizatorzy:

grupa "Eko-maniacy"

Agnieszka Stefańska Urszula Kaliszewska

 

Etap okręgowy XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej


W dniu 4 stycznia 2022 roku odbył się etap okręgowy XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej pod hasłem "Trendy w polskiej gastronomii hotelowej". Szkołę reprezentowała Edyta Krawczyk. Okazało się, że nie było lepszych w okręgu. Edyta zdobyła I miejsce. Tym samym zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się na początku kwietnia tego roku.
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki na etap centralny olimpiady.

 

Krystyna Pyskło

Konkurs graficzny


Poszukujemy zdolnych i kreatywnych młodych grafików i graficzek, którzy wykonają projekt oficjalnego plecaka polskiej edycji programu Szkoła-Ambasador PE. Do końca stycznia czekamy na zgłoszenia wysłane pod adres mateusz.wojcieszak@ceo.org.pl. Zwycięskie projekty wybierzecie sami w głosowaniu, a szczęśliwcy otrzymają od nas aparaty Instax lub słuchawki douszne oraz - co najważniejsze - realizację swoich projektów!

TO OSTATNIE TYGODNIE KONKURSU!

Wszystkie szczegóły na temat konkursu znajdziecie w Regulaminie:https://cutt.ly/2TKu3bg

Starsze Ambasadorki EPAS

KONKURS DLA EKONOMISTÓW - „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”


W dniu 6 grudnia 2021 r. uczniowie z klasy III i IV technikum ekonomicznego przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - etap szkolny pt. „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

SZKOLNY KOMITET KONKURSOWY powołany do zorganizowania IX edycji konkursu na rok szkolny 2021/2022

W składzie :

MAŁGORZATA ZŁOTKOWSKA - Przewodnicząca Szkolnego Komitetu Konkursowego

CZŁONKOWIE :

1.JOANNA SKARZYŃSKA

2.BARBARA PARZYCH

3.IWONA MRÓZ  

wyłonił następujących 2 zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę na etapie regionalnym w Warszawie.

KAROLINA BAKUŁA - Klasa 4A

MATEUSZ SIOK - KLASA 3A1  

Ogółem w zawodach szkolnych wzięło udział 29 uczniów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu regionalnym.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców i Spółdzielnię uczniowską EKONOMIK za które w imieniu zespołu ekonomiczno-handlowego dziękuję.

Złotkowska Małgorzata
1 z 68

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl