KONKURS

KONKURS KULINARNY

"FIT BURGER"

 

Zapraszamy uczniów ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4 W OSTROŁĘCE do udziału w Szkolnym Konkursie Gastronomicznym pod nazwą „FIT BURGER”

 

Konkurs skierowany do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

 

Wszelkie pytania proszę kierować do organizatorów -p. Agnieszki Wojtasik, Renaty Lech oraz Mileny Tyszki. Do wygrania atrakcyjne nagrody! 

 

do pobrania REGULAMIN

 

KONKURS JĘZYKOWY

Dnia 29.01.2020r. o godz. 11.30 odbędzie się konkurs w jęz. angielskim i francuskim. Uczniowie kl. III i IV przedstawią krótką konwersację w parach. Będzie to krótki przedsmak matury ustnej z jęz. obcego.

ZAPRASZAMY

Organizatorzy

Nauczyciele jęz. angielskiego i jęz. francuskiego  

 

 

ETAP OKRĘGOWY OLIMPIADY STATYSTYCZNEJ

 

W dniu 5 grudnia 2019 roku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbyły się zawody Okręgowe Olimpiady Statystycznej.

 

Naszą szkołę na szczeblu okręgowym reprezentowały uczennice Technikum ekonomicznego: Alicja Grabowska, Klaudia Zadroga i Angelika Topa.

 

Uczniowie biorący udział w etapie okręgowym Olimpiady rozwiązywali dwa testy pisemne A i B.

 

Test „A” składał się z 29 pytań: jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru i zadań typu „uporządkuj podane odpowiedzi”. Test „B” składał się z 3 zadań, do których należało wykonać stosowne obliczenia i dokonać oceny sformułowanych stwierdzeń. Na wypełnienie testów uczniowie mieli łącznie 90 minut.

 

Po konkursowych zmaganiach uczestnicy Olimpiady oraz ich opiekunowie zostali zaproszeni na gościnny wykład oraz poczęstunek.

 

Naszą uczennicę Alicję Grabowska, która uzyskała najwyższy wynik(73%) wśród na szych reprezentantów, do zakwalifikowania się do etapu okręgowego dzieliło zaledwie 3 punkty.

 

Dziękujemy dziewczynom za uzyskanie świetnych wyników w etapie okręgowym, za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Joanna Skarzyńska

 

XV EDYCJA OLIMPIADY Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

W dniu 5 grudnia 2019 r. w naszej szkole, odbyła się XV edycja Olimpiady z Przedsiębiorczości. Organizatorem Olimpiady była Szkoła Główna Handlowa w Warszawie . W olimpiadzie udział wzięli uczniowie klasy II I HS i III TG. Przygotowanie i przeprowadzenie olimpiady odbyło się pod opieką nauczycieli : Barbary Zatryb , Krystyny Korczakowskiej Nosek i Barbary Parzych. Sponsorem nagród na etapie szkolnym była Spółdzielnia uczniowska EKONOMIK. Na uroczyste wręczenie nagród zaproszono Pana Adama Zienkiewicza- Wicedyrektora Szkoły oraz przewodniczącą Zespołu Przedmiotów Ekonomiczno – Handlowych Panią Małgorzatę Złotkowską .Uczniowie którzy zostali nagrodzeni tj : Kinga Kubeł klasa III TG, Nina Szabłowska III HS i Weronika Plona III TG. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

 

Nauczyciel Barbara Zatryb 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

 

W dniu 13.12.2019r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ostrołęce odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. Celem olimpiady było poszerzenie wiedzy uczniów o zdrowiu, odżywianiu i profilaktyce różnych chorób.

 

Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. I TG1 Trzcińska Kinga, która zajęła III miejsce w kategorii szkół średnich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK

B. Zaborowska, E. Zabielska, H. Kozikowska

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018