KONKURS ZDALNA BABKA WIELKANOCNA

DRODZY UCZNIOWIE KLAS GASTRONOMICZNYCH, CUKIERNICZYCH I KELNERSKICH!

Nadszedł wyjątkowy czas… powoli odnajdujemy się w nowej sytuacji edukacyjnej, jednocześnie zbliżają się Święta Wielkiej Nocy. Dlatego aby ubarwić czas przedświąteczny i „szkolnej kwarantanny” serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału KONKURSIE na wykonanie tradycyjnej, ale jednocześnie wyjątkowej „ZDALNEJ BABKI WIELKANOCNEJ 2020”!!!

Reguły konkursu są bardzo łatwe i proste, a satysfakcja gwarantowana. Wystarczy wykonać SAMODZIELNIE babkę wielkanocną w domowych warunkach stosując dowolną technikę - przepis z książki, gazety czy z przepisu babci :) oraz ją udekorować w dowolnym stylu. Gotowy wypiek należy właściwie udokumentować w postać obowiązkowych 2 zdjęć: pierwsze samej babki wielkanocnej (duże i wyraźne); drugie Ciebie i Twojego dzieła na jednej fotografii. Dodatkowo aby uwiarygodnić swoją pracę możesz dołączyć pełną dokumentację fotograficzną w trakcie wykonywania babki.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 14.04. 2020r . Zgłoszenia wysyłamy na adres mailowy: konkursgastro@zsz4-ostroleka.com. Pamiętaj aby podpisać mail imieniem i nazwiskiem oraz z której jesteś klasy.

Wszystkie nadesłane prace będą ocenione - na najlepsze czekają oceny 6 i wyróżnienia, a i z pewnością rodzina doceni Twoją pracę przy świątecznym śniadaniu :)

Ps. Do udziału zapraszamy również nauczycieli przedmiotów gastronomicznych- pochwalcie się swoimi pomysłami na wielkanocne wypieki, bawmy się razem z naszymi uczniami!

Bądźmy razem w tym wyjątkowym czasie :)

Zapraszamy MT, EO, AW

ZARZĄDZENIE DYREKTORA w SPRAWIE USTALENIA DNIA WOLNEGO

OGŁOSZENIE

Uprzejmie informuję, że od dnia 23 marca 2020r. do odwołania na terenie szkoły mogą przebywać wyłącznie pracownicy szkoły.

Interesanci proszeni są o kontakt telefoniczny - nr tel. 29/ 764 21 27 lub mailowy - zsz4oka@op.pl.

APEL DO RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH