2013-02-18 TENIS STOŁOWY MĘŻCZYZN

Dnia 18 lutego 2013 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się XI Drużynowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym Mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Naszą szkołę reprezentowali:

• Kamil Opala klasa III Tk
  • Rafał Ogonowski klasa III Te1
  • Rawa Daniel klasa III Te1
  • Rawa Artur klasa II Hs

W rozgrywanych w wzięło udział siedem drużyn: II Liceum Ogólnokształcące; III Liceum Ogólnokształcące; II Społeczne Liceum Ogólnokształcące; Zespół Szkół Zawodowych Nr 1; Zespół Szkół Zawodowych Nr 2; Zespół Szkół Zawodowych Nr 3; Zespół Szkół Zawodowych Nr 4

2013-02-19 PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

19-20.02.2013 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki o Puchar Przechodni Prezydenta Ostrołęki w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasz zespół składający się głównie z zawodniczek z pierwszej klasy zajął czwarte miejsce, chociaż niedosyt pozostaje, ponieważ w meczu o trzecie miejsce dziewczęta miały pecha, trafiając wielokrotnie w słupki,poprzeczki i zmarnowały dwa karne. Ten fakt nie zmienia tego że zawodniczki Naszej szkoły zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i za rok walczyć będą o wyższe miejsce:

Nasz zespół wystąpił w składzie:
Joanna Łępicka 4 TG, Małgorzata Kania 3 TG, Iza Kochańska 3 TG, Angelika Madrak I Te1, Angelika Pijanowska I Te1, Aleksandra Grala I HT 1, Edyta Topa I HT1, Paulina Jarka I HS Ewelina Damięcka I HS, Wioletta Lubiejewska I TG Patrycja Załuska I TG, Katarzyna Wierzbicka I TO, Agnieszka Dobrowolska 1 HT.

Opiekun: Bartosz Witkowski

MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 10 stycznia 2013 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się XI Indywidualne Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym Mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Naszą szkołę reprezentowali:

- Abramczyk Artur klasa IV Hs
- Kamil Opala klasa III Tk
- Rafał Ogonowski klasa III Te1
- Rawa Daniel klasa III Te1
- Chmielewski Kamil klasa III Te1
- Duszak Adrian klasa II To
- Kaczyński Fabian klasa II To
- Rawa Artur klasa II Hs

W Mistrzostwach udział wzięło 55 zawodników ze wszystkich szkół średnich Miasta Ostrołęki. Mistrzostwa zostały rozegrane do dwóch przegranych meczy. Najwyżej uplasował się Opalach Kamil z klasy III Tk, zajmując zaszczytne II miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli dalsze miejsca poza pierwszą dziesiątką.

2013-01-14 MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁEKI W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniach 14 – 15 stycznia 2013 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Damian Ogniewski  – kl. IV Hs
Sebastian Chełstowski – kl. III Hs
Karol Wesołowski – kl. III To
Daniel Rawa– kl. III Te1
Michał Kiwak – kl. III Tk
Paweł Markiewicz –kl. III Tg
Mateusz Łasiewicki – kl. II Tk1
Daniel Tyszka- kl II Tk1
Błażej Dmochowski – kl. I Tg1
Kamil Ludwiczak – kl. I Ht1
Piotr Dąbrowski - kl. I Ht1
Marcin Kraska – kl. I Ht1
Rafał Ludwiczak – kl. I To

zajęła III miejsce, poprawiając wynik z ubiegłego roku.

Opiekunem drużyny jest Bartosz Witkowski.

2012-12-02 MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

W dniach 2 i 5 grudzień 2012 roku na hali sportowo – widowiskowej im. A. Gołasia odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłkę Nożną Dziewcząt o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki.

1 miejsce – I LO
2 miejsce – ZSZ Nr4