SPORT

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „METALÓWKA CUP”

19 września 2017 na boisku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce odbył się międzyszkolny turniej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce "METALÓWKA CUP" . Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce.

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Tenisie Ziemnym

17 maja 2017 roku w ramach XV Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich zorganizowano po raz pierwszy w historii turniej w tenisie ziemnym. Do rywalizacji na kortach przy ul. Hallera przystąpiło 7 panów. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Patryk Golan, Damian Duszak, Konrad Deptuła i Mateusz Dziesiński. Najlepszym z nich okazał się Patryk Golan, który zajął 3 miejsce w turnieju i odebrał statuetkę oraz brązowy medal.

Statuetki i medale dla najlepszych zawodników oraz dyplomy dla pozostałych uczestników wręczył przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz wicedyrektor MZOS-TiIT Radosław Stachacz.

Gratulacje dla Patryka. Opiekunem zawodników jest Sylwia Gałka.

Zdjęcia pochodzą ze strony:MZOSTiIT w Ostrołęce.

TURNIEJ w BADMINTONA

12 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się I Wiosenny Turniej w Badmintona o Puchar Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji zgłosiło się 14 par (w tym jedna para nauczycieli w-f – Gałka, Bunkowski) z różnych klas i w różnym składzie – były pary męskie, żeńskie i mieszane.

Jest to raczej mało popularna dyscyplina sportu i dlatego bardzo zaskoczył nas wysoki poziom gry wszystkich uczestników oraz tak duże zainteresowanie turniejem.

Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim do 11 punktów do dwóch wygranych setów. Uczestnicy podeszli do rozgrywek bardzo poważnie i zostawili serducho na boisku. Z ogromną przyjemnością patrzyliśmy na każdy zdobyty punkt czy set, na nieskrywaną radość z gry i z pokonywania przeciwników.

Po kilku godzinach rozgrywek udało się wyłonić pary, które zajęły trzy nagradzane miejsca. Trzecie miejsce przypadło parze z klasy III Hs – Lidce Kamińskiej i Łukaszowi Czerwińskiemu. Drugie miejsce, po pięknej walce, zajęli panowie z klasy III Hs – Konrad Deptuła i Mateusz Dziesiński. Zwycięzcami I Turnieju w Badmintona zostali panowie z III Hs – Damian Duszak i Radosław Olkowski. Najlepsi otrzymali dyplomy i puchary ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Turniej przygotowali, przeprowadzili i wzięli w nim udział – nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Dariusz Bunkowski.

Organizatorzy gratulują zwycięzcom oraz dziękują wszystkim, którym chciało się wziąć w nim udział.

Do zobaczenia za rok.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 22 marca 2017r po raz czwarty odbył się Szkolny Wiosenny Turniej Trójek w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn.

Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z klasy IV Te w składzie: Kamila Szczepanek, Kamila Pietras, Małgorzata Gumowska, Anna Chrostowska.

Drugie miejsce klasa IV To, w składzie: Paulina Zadroga, Anna Szczepańska, Oliwia Włodarczyk, Marzena Mielnicka.

Trzecie miejsce klasa III To, w składzie: Aleksandra Jaskólska, Patrycja Gładek, Katarzyna Sawicka, Julita Rolka. Wszystkim dziękujemy za udział i grę fair-play.

Katarzyna Kowalska

obejrzyj zdjęcia

SZKOLNY TURNIEJ w PIŁKĘ SIATKOWĄ MĘŻCZYZN

3 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Siatkową Mężczyzn.

Do turnieju, który cieszy się dużym zainteresowaniem, zgłosiło się 10 drużyn z klas: I Te, I Ks, II Hs, II Tz, II Te, III Hs, III Tz, IV Tg1, IV To. Mecze zostały rozegrane systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych. Po trwających kilka godzin walkach na boisku, najlepsza okazała się – podobnie jak w ubiegłym roku – drużyna z klasy IV Tg1 w składzie: Karol Gumkowski, Patryk Bogdański, Adrian Szydlik.

Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci z klasy IV To – Tomasz Marzewski, Kamil Pietrasiak, Karol Samsel i Michał Kruczkow. Trzecie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy II Hs– Karol Rogoziński, Bartosz Zyśk, Daniel Ziemak i Konrad Kwiatkowski. Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. Po raz pierwszy został wybrany MVP turnieju i został nim Adrian Szydlik.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego -Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział i walkę fair play.