2014-01-21 DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISA

21.01.2014 w Hali Widowiskowo – Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce, odbyły się drużynowe rozgrywki dziewcząt i chłopców w tenisa stołowego w ramach XII edycji Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Ostatecznie drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a ekipa męska uplasowała się na V pozycji.

Drużyna dziewcząt:

- Justyna Pabich kl 4 Hs

- Milena Gajda kl 4 Te

- Ewelina Damięcka kl 2 Hs

- Izabela Kossakowska kl 2 Hs

- Angelika Pijanowska kl 2 Hs

Drużyna chłopców:

- Kamil Opalach kl 4 Tk

- Radosław Grzybowski kl 1 Tg1

- Daniel Rawa kl 4 Te1

- Artur Rawa kl 4 Te1

- Rafał Ogonowski kl 4 Te1

Dariusz Bunkowski

2013-12-16 HALOWA PIŁKA NOŻNA

W dniach 16 – 17 grudnia 2013 roku na hali sportowo – widowiskowej im A. Gołasia odbyły się rozgrywki w ramach XII edycji Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. W turnieju wzięło udział 8 szkół ponadgimnazjalnych. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły 2 miejsce.

Skład zespołu:

Beczak Małgorzata kl. 4 Tg,
Domańska Anita kl. 3 Tk1,
Majewska Beata 3 Tk1,
Pijanowska Angelika kl. 2 Te,
Tyszka Katarzyna kl. 2 Ht,
Beczak Joanna kl. 2 Hs,
Damięcka Ewelina kl. 2 Hs,
Kossakowska Izabela kl. 2 Hs,
Ciężar Martyna 1 Ht,
Borkowska Karolina kl. 1 Te,
Szczepańska Aleksandra kl. 1 Te,
Majkowska Weronika kl. 1 Tg

2013-12-04 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców O Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców

Dnia 4 grudnia 2013r odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców. W turnieju wzięło udział 13 dziewcząt i 25 chłopców. Po wielogodzinnych zmaganiach wyłonieni zostali zwycięzcy:

W grupie dziewcząt:

I miejsce – Damięcka Ewelina klasa II Hs
II miejsce – Pabich Justyna klasa IV Hs
III miejsce – Gajda Milena klasa IV Te

W grupie chłopców:
I miejsce – Kamil Opalach klasa IV Tk
II miejsce – Grzybowski Radek klasa I Tg1
III miejsce – Rawa Daniel klasa IV Te1

Zwycięscy otrzymali dyplomy pamiątkowe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Za wszystkie nagrody serdecznie dziękujemy

Ośmiu najlepszych zawodników zakwalifikowało się do XII edycji Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki, który odbędzie się dla dziewcząt 8 stycznia 2014r, dla chłopców 9 stycznia 2014r.

2013-11-18 i 2013-11-19 PIŁKA NOŻNA

MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W dniach 18 i 19 listopada 2013 roku rozegrano turniej w ramach XII Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn.

Do rywalizacji przystąpiło 8 szkół – I LO, II LO, III LO, ZSZ Nr 1, ZSZ Nr 2, ZSZ Nr 3, ZSZ Nr 4 i LK. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

• Karol Wesołowski IV To
• Piotr Dąbrowski IV To
• Wojciech Gawrych IV To
• Rafał Ogonowski IV Te1
• Wiktor Pyskło IV Te1
• Artur Rawa III Hs
• Mateusz Turek III Hs
• Piotr Kowalczyk III Tg
• Andrzej Bączek III Tg
• Piotr Dąbrowski II Ht1
• Rafał Ludwiczak II To
• Kamil Murach I Tz

po zaciętej i wyczerpującej grze wygrała turniej.

Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka.

2013-10-28 i 2013-11-07 ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ

W dniach 28 października i 7 listopada 2013 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Nagrodę Przewodniczącego Spółdzielni Uczniowskiej ”Ekonomik”.

Do rozgrywek zgłosiło się 16 drużyn z klas: I Hs, III Hs, IV Tk, IV To + II To, III Tk, I Tg1, III Tk1, I Te, III Ht + III To, I Kch, I Tz + I To, IV Te1, III Tg + IV Tg, II Tg1, II Hs + II Te, II Ht1.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na cztery grupy po 4 zespoły. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 8 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. Następnie do półfinałów weszły 4 drużyny, które zawzięcie walczyły o wejście do finału rozgrywek. W finałowym meczu do wyłonienia zwycięscy potrzebne były rzuty karne.