Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Ręcznej Kobiet

W dniach 6 – 8 luty 2017 odbyły się XV Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta w Piłce Ręcznej Kobiet zorganizowane przez MZOSTiIT w Ostrołęce.

Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół z terenu miasta. Drużyna z naszej szkoły zajeła VI miejsce z bilansem dwóch remisów, jednej wygranej i dwóch porażek.

Szkołę reprezentowali:

Kozłowska Katarzyna, Samsel Wanda, Gumkowska Magda, Pyskło Karolina, Filochowska Patrycja, Jakubiak Patrycja, Dziesińska Kinga, Liżewska Maja, Ciszkowska Magda, Dykty Aleksandra, Kabacik Magdalena, Piórkowska Karolina.

Opiekun drużyny:

Mateusz Jezierski

Zdjęcia pochodzą ze strony: moja-ostrołęka.pl

Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Nożnej Mężczyzn

W dniach 23-24 listopada 2016 odbyły się XV Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn zorganizowane przez MZOSTiIT w Ostrołęce.

Do rywalizacji przystąpiło osiem szkół średnich z terenu miasta. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce i odebrała z rąk przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego brązowe medale.

Szkołę godnie reprezentowali:

Krzysztof Trzciński, Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Jakub Kaczyński, Damian Duszak, Konrad Deptuła, Bartosz Zyśk, Bartosz Gołąb, Michał Kruczkow

Opiekun drużyny – Sylwia Gałka

Zdjęcia pochodzą ze strony: moja-ostroleka.pl, eostroleka.pl i MZOSTiIT w Ostrołęce.

SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

Dnia 24 października 2016 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Nożną Chłopców.

Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn z klas: I To, II Tk, II Te, II To, II Tz, II Tg, II Hs, III Hs, III Tg, III Tz, IV Te, IV Tz i IV Hs.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowały się 4 drużyny (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie, na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy IV To i Tz w składzie: Michał Kruczkow, Kamil Pietrasiak, Karol Samsel, Tomasz Marzewski, Dawid Łempicki, Kamil Murach i Paweł Dmoch. Drugie miejsce zajęli ubiegłoroczni zwycięzcy, czyli klasa III Hs: Łukasz Czerwiński, Mateusz Dziewiński, Konrad Deptuła, Michał Zięba, Krystian Kalinowski, Damian Duszak i Radosław Olkowski. Zwycięstwo przypadło reprezentacji klas III Tg i I To w składzie: Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Damian Długołęcki, Jakub Kaczyński, Patryk Duszak. Kacper Kowalczyk i Krzysztof Trzciński.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok

SZTAFETOWY BIEG PRZEŁAJOWY

Sztafetowy Bieg Przełajowy

„Miejscami Pobytu V Pułku Ułanów Zasławskich”

Dnia 23 września 2016r. dziewczęta z naszej szkoły w składzie:

Patrycja Miecznikowska 2 Te, Stawnicza Zuzanna 2 Tg, Tańska Karolina 2 Tg, Topa Karolina 1 Tg1, Olbryś Weronika 1 Tg, Prusaczyk Karolina 1 Tg, Prusaczyk Katarzyna 1 Tg1, Prusaczyk Anna 1 Tg1

po raz już kolejny wzięły udział w VIII Sztafetowym Biegu Przełajowym „Miejscami Pobytu V Pułku Ułanów Zasławskich”.

VIII RAJD ROWEROWY „SZLAKAMI ADAMA CHĘTNIKA”

Dnia 21 września 2016r. Już po raz VIII odbyła się rajd rowerowy „Szlakami Adama Chętnika”. Trasa wiodła nas przez malownicze wioski naszej małej ojczyzny Ostrołęka – Kadzidło – Ostrołęka, łącznie ok 50 km.

...  ...