SPORT

I MIEJSCE w STYLU BATTLE CHAMPION ORAZ II MIEJSCE w STYLU IRON MAN

Adrian Duszak uczeń klasy III TO od kilku lat trenuje dyscyplinę Freestyle, która polega na ćwiczeniach z piłką. Mozolny trening, wysportowana sylwetka przyczyniły się do tego , iz Adrian doszedł do perfekcji, dzięki czemu uzyskuje wysokie miejsca. W swojej karierze ma na koncie wiele zwycięstw zarówno na zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

Udział w międzynarodowych zawodach w kwietniu 2014roku w Niemczech był dla Adriana bardzo udany. Zajął on I miejsce w stylu Battle Champion oraz II miejsce w stylu Iron Man. Gratulujemy zwycięstwa.

Jesteśmy dumni z sukcesów Adriana i życzymy mu dalszych osiągnięć w tej dziedzinie.

Wychowawca
Ewa Margiel

2014.04.24 IX MEMORIAŁ im. H.BRZOSTKA w KOSZYKÓWCE

IX Memoriał im. H.Brzostka w koszykówce

Dnia 24 kwietnia 2014 r. Uczniowski Klub Sportowy "Elektryczniak" działający przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 wraz z dyrekcją szkoły zorganizował turniej chłopców upamiętniający nieżyjące nauczyciela tej placówki Henryka Brzostka, pasjonata i miłośnika koszykówki. Do rywalizacji zaproszone zostały drużyny z czterech szkół średnich z terenu Ostrołęki: ZSZ 2, ZSZ3, ZSZ 4 i gospodarze. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Po wyrównanych i zaciętych meczach pierwsze miejsce zajęli gospodarze - ZSZ Nr 1. Drugie miejsce, przegrane o tzw. ”włos” zajęła nasza drużyna w składzie:

2014.04.15-25 PIŁKA NOŻNA na TRAWIE

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W PIŁCE NOŻNEJ NA TRAWIE

W dniach 15 i 24 kwietnia 2014 roku rozegrano turniej w ramach XII Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Mężczyzn na trawie.

Do rywalizacji przystąpiło 8 szkół – I LO, II LO, III LO, ZSZ Nr 1, ZSZ Nr 2, ZSZ Nr 3, ZSZ Nr 4 i LK. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Karol Wesołowski IV To, Piotr Dąbrowski IV To, Wojciech Gawrych IV To, Rafał Ogonowski IV Te1, Artur Rawa III Hs, Mateusz Turek III Hs, Piotr Kowalczyk III Tg, Andrzej Bączek III Tg, Piotr Dąbrowski II Ht1, Rafał Ludwiczak II To, Sebastian Parzych II To, Michał Kruczkow I To

po zaciętej i wyczerpującej grze wygrała turniej (po raz czwarty z rzędu).

Trenerem drużyny jest Sylwia Gałka.

Gratulujemy drużynie i życzymy powodzenia za rok !!!

2014.03.23 PIŁKA KOSZYKOWA MĘŻCZYZN

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Koszykowej Mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęka.

W dniach 21 i 23 marca 2014 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1, odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Koszykowej Mężczyzn. Do rozgrywek przystąpiło sześć reprezentacji z ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych: II Lo, III Lo, ZSZ Nr1, ZSZ Nr2, ZSZ Nr3, ZSZ Nr4.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Komplet zwycięstw i Puchar Przechodni zasłużenie zdobyła nasza reprezentacja w składzie:

Paweł Markiewicz – IV Tg, Patryk Białobrzewski – IV Tg, Artur Milewski – IV Ht1, Rafał Ogonowski – IV Te1, Daniel Rawa – IV Te1, Daniel Tyszka – III TK1, Darek Dzbeński – III Tk1, Adrian Koźliczak – I Tg1

Drugie miejsce przypadło zespołowi ZSZ nr 1, trze miejsce ZSZ nr 2. Tegoroczne zawody pokazały , że poziom koszykówki w szkołach się wyrównał.

2014.02.14 SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ CHŁOPCÓW

14 lutego 2014 r. w naszej szkole odbył się Turniej w Piłkę Siatkową Chłopców o Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Do turnieju, który ciesz się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłosiło się 16 drużyn z klas: I Tg1, I To, I Tz, I Te, II Hs, II To, II kch, III Te, III Ht, III Tk1, III Hs, III To, IV Te1, IV Tk, IV To, IV Tg, IV Hs.

Mecze zostały rozegrane systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych. Po trwających kilka godzin, kosztujących litry potu i poświęceń walkach na boisku, najlepsza okazała się – podobnie jak w ubiegłym roku – drużyna z klasy IV Te1 w składzie: Rafał Ogonowski, Daniel Rawa i Patryk Wysocki.

Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci z klasy III Te – Mariusz Domurad, Maciej Kostrzewski, Hubert Płaszczyński i Kamil Perkowski.

Trzecie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy III To – Dawid Kamrat, Grzegorz Staśkiewicz i Fabian Kaczyński.

Najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez Dyrekcję Szkoły. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Sylwia Gałka i Wojciech Domański.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział i walkę fair play.