Ósmoklasisto, lubisz gotować?!


Zgłoś się do nas i weź udział w projekcie: "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA". PROJEKT EROS, FILIA I AGAPE - O MIŁOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, organizowanym przez Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce - ks. Marka Spiżewskiego i Agnieszkę Sikorską oraz nauczycieli przedmiotów gastronomicznych - Annę Krasną i Sylwię Dyko.

Możesz wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez ostrołęckie firmy i instytucje. Wystarczy, że prześlesz film lub prezentację, na których przedstawisz, jak w gronie Rodziny lub Przyjaciół przygotowujecie wspólny posiłek.

Wszelkie informacje dotyczące projektu znajdziesz na stronie: http://zsz4.ostroleka.edu.pl w zakładce „Konkursy” lub bezpośrednio pod linkiem: http://zsz4.ostroleka.edu.pl/foldery/artykuly/20210506konkursCaritasZSZ4.php

Swoją pracę wyślij na adres: caritas@zsz4.ostroleka.edu.pl. Termin nadsyłania prac upływa 18.06.2021 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 22.06.2021 r., a wręczenie nagród odbędzie się 23.06.2021 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce, ul. Traugutta 10. Projekt adresowany jest do uczniów z Ostrołęki i regionu.

REGULAMIN PROJEKTU CARITAS

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestnika Projektu Caritas dla klas 8 SP

Marek Spiżewski

Władze Szkoły

Dyrektor: mgr Barbara Stepnowska
Zastępcy Dyrektora:
mgr Adam Zienkiewicz
mgr Aldona Zadroga

Kontakt

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
ul. Traugutta 10
07-410 Ostrołęka

tel: 29 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl