POGOTOWIE KOLEŻEŃSKIE

Koordynatorzy: Aleksandra Olbryś , Paulina Parzych

Opiekun : nauczyciel Małgorzata Złotkowska

2012-11-25 Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej

W dniach 25 – 26 listopada 2012 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Halowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Marcin Kobrzyński – kl. IV Tg
Karol Wesołowski – kl. III To
Piotr Dąbrowski – kl. III To
Patryk Wysocki – kl. III Te1
Rafał Ogonowski – kl. III Te1
Łukasz Sejda – kl. III Ht1
Kamil Ludwiczak – kl. I Ht1
Piotr Dąbrowski - kl. I Ht1
Marcin Kraska – kl. I Ht1
Rafał Ludwiczak – kl. I To

zajęła zaszczytne II miejsce, poprawiając wynik z ubiegłego roku. Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka.

2012-11-22 JUBILEUSZ WIESŁAWA JANUSZA MIKULSKIEGO

Nasz nauczyciel katecheta - pan Wiesław Janusz Mikulski 22 listopada 2012r. świętował w Arce 20-lecie pracy twórczej oraz promował swój najnowszy tomik wierszy pt. "Brzegi wieczności".

Wieczór jubileuszowy został zorganizowany w ramach współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz biblioteki szkolnej ZSZ nr 4 ( odpowiedzialna p. Elżbieta Jaźwińska)

Spotkanie z poetą przyciągnęło do ostrołęckiej biblioteki wielu miłośników literatury i przyjaciół poety. Uczniowie klasy III technik kucharz z naszej "Czwórki" przygotowali montaż słowno-muzyczny, oparty na twórczości pana Janusza Mikulskiego. Scenariusz części artystycznej napisała p. Agnieszka Sikorska. Występ uświetniły utwory poety, w wykonaniu p. Dariusza Bunkowskiego, do których sam skomponował muzykę.

Zdjęcia zamieszczone w galerii wykonał uczeń kl. I R – Kacper Michalski

2012-11-22 KLUB PCK w PRZEDSZKOLU

22 listopada 2012 SK PCK tym razem odwiedziło przedszkolaków, którzy uczęszczają do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 2 w Ostrołęce. Przeszkoliliśmy 5-6 latków z Grupy A i B. Uczyliśmy ich zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i zasad bezpieczeństwa. Szkolenie poprowadzili uczniowie z kl I Tg 1: M. Bednarek, P. Stepnowska, M. Madrak, H. Płodzich, K. Kruczyk, K. Bancerz i uczennica kl. I Hs: O. Tomaszewska pod opieką opiekuna SK PCK Barbary Zaborowskiej. Natomiast zdjęcia wykonał fotograf SK PCK uczeń KL I Tg1: K. Michalski. Zapraszamy do galerii zdjęć.

2012-11-16 PUCHAR PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ „EKONOMIK”

W dniach 6 i 14 listopada 2012 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Puchar Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej "Ekonomik". Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn z klas:, I To, I Ht, I Te, To, I Ht1, II Tk, II Tk1, II Tg, II Te, II Ht, II Hs, III Ht, III Te1, III To, IV Hs, IV Tg, IV Te1.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na trzy grupy po 4 zespoły. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 6 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały "każdy z każdym". O wygranej decydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie: 6 miejsce zajęła klasa II Tg; 5 miejsce – III To; 4 miejsce – III Te1.