2012-10-19 PUCHAR PREZESA SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ "EKONOMIK"

W dniach 6 i 14 listopada 2012 r. na hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się turniej w piłkę nożną chłopców o Puchar Prezesa Spółdzielni Uczniowskiej "Ekonomik". Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn z klas:, I To, I Ht, I Te, To, I Ht1, II Tk, II Tk1, II Tg, II Te, II Ht, II Hs, III Ht, III Te1, III To, IV Hs, IV Tg, IV Te1.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na trzy grupy po 4 zespoły. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowało się 6 drużyn (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały "każdy z każdym". O wygranej decydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie: 6 miejsce zajęła klasa II Tg; 5 miejsce – III To; 4 miejsce – III Te1.

Na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy II Tk1 w składzie: Adrian Szymański, Kamil Lemański, Sebastian Kaczyński, Mateusz Łasiewicki, Daniel Tyszka i Łukasz Podporski.

Drugie miejsce ciężko wywalczyli panowie z klasy II Hs (ubiegłoroczni Mistrzowie Szkoły) – Mateusz Żebrowski, Mateusz Turek, Mateusz Kurowski, Adrian Królicki, Artur Rawa i Radek Mocek.

Tegorocznymi mistrzami po bardzo pięknej grze została drużyna z klas: I To, I Ht1,
I Ht w składzie: Rafał Ludwiczak, Marcin Kraska, Kamil Ludwiczak, Paweł Wołosz, Piotr Dąbrowski, Jakub Murawski.

Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Dąbrowski z klasy I Ht1.

Najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską "Ekonomik". Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Dariusz Bunkowski, z pomocą Bartosza Witkowskiego w roli sędziego.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy bardzo za udział i walkę fair play.

Do zobaczenia za rok.