2016.12.05 "MIKOŁAJKI"

W dniu 5 Grudnia 2016 r. z okazji „MIKOŁAJEK” wolontariusze z naszej szkoły pod opieką Małgorzaty Złotkowskiej i Barbary Zaborowskiej odwiedzili w asyście mikołaja podopiecznych z Placówki Pieczy Zastępczej „KORCZAKÓWKA” obdarowując ich słodkościami. Bardzo miło było zobaczyć radość w oczach wychowanków w momencie, kiedy Święty Mikołaj, w którego rolę wcielił się Adam Żbikowski –kl. I Te wręczał im podarki.

W imieniu organizatorów akcji , dzieci oraz Pani Dyrektor placówki chciałabym bardzo podziękować całej społeczności szkolnej za tak piękną akcję, w którą się wszyscy włączyliśmy.

Serdeczne podziękowania za przygotowanie i sprzedaż rozmaitych słodkości dla wolontariuszy z klasy:

I TE – Oliwii Przybylskiej, Natalii Olkowskiej , Dari Karczewskiej, Julii Gwiazda, Marlenie Przybylskiej , Alicjii Grabowskiej , Paulinie Bakuła, Karolinie Piersa

- uzyskana kwota ze sprzedaży – 215,00 zł

II TE – Patrycji Ejzemberg , Angeliki Kania, Klaudii Orzołek , Angeliki Nurczyk, Amelii Zyśk

- uzyskana kwota ze sprzedaży – 182,00 zł.

III TE - Dominice Bodytko, Oli Kucharczyk, Oli Dąbkowskiej , Weronice Krawczyk , Martynie Pikora , Milenie Szymczyk , Natali Strzeżysz, Oli Gumowskiej, Karolinie Żarnoch, Martynie Stachurskiej, Oli Dykty, Patrycji Warszewik

- uzyskana kwota ze sprzedaży – 188,00 zł.

II HT – Monice Brzozowej, Łucji Kruczyk , Gabryieli Obrębskiej, Dominice Walczak, Patrykowi Grzybowskiemu

- uzyskana kwota ze sprzedaży – 85,00 zł.

Dziękuję również za zbiórkę pieniędzy uczniom z klas :

1TE - 17,00 zł. 2Z - 10,00ZŁ. 2H - 18,00 zł. 2TE - 25,50 3G - 30,00 2K - 25,00 3TE - 22,00 3H - 22,00 4TG - 24,00 4TE - 25,00 3O - 26,00 1H - 30,00 3S - 25,00 1KS - 15,00 3Z - 18,00

ŁĄCZNIE ZEBRALIŚMY KWOTĘ – 1002,50 zł.

Nie marzyliśmy nawet o takiej kwocie, dlatego też wspólnie z wolontariuszami podjęliśmy decyzję o przekazaniu kwoty 200 zł. na wsparcie finansowe na wyjazd bożonarodzeniowy dla dzieciaków z placówki, a pozostałą kwotę na zorganizowanie dla nich paczek z okazji Mikołajek.

Przygotowaniem paczek zajęły się wolontariuszki z klasy III TE – Martyna Stachurska, Karolina Żarnoch i Weronika Krawczyk – serdeczne podziękowania za pomoc.

Miejmy nadzieję, że za rok uczniowie z równie wielkim zaangażowaniem włączą się do organizacji podobnego wydarzenia.

Małgorzata Złotkowska