KONKURS "CO WIEM o POLSCE"

W dniu 13 kwietnia 2016 roku odbył się w Zespole Szkół Zawodowych Nr4 im. Adama Chętnika IV Szkolny Konkurs Krajoznawczy "Co wiem o Polsce". W konkursie wzięło udział 52 uczniówz klas I TO, II TO, III TO. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 60 pytań z zakresu wiedzy geograficzno – krajoznawczej Polski.

Komisja konkursowa w składzie:

1. Barbara Stepnowska - przewodnicząca

2. Ewa Margiel - członek

3. Ewelina Sienkiewicz - członek

dokonała sprawdzenia prac i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce zajęła uczennica z klasy II TO Karolina Marcińczyk

II miejsce zajęła uczennica z klasy IIITO Michalina Wróblewska

III miejsce zajął uczeń z klasy II TO Kamil Kokot

Komisja postanowiła przyznać wyróżnienie dla uczennicy z klasy I TO Julii Sagały za wysoki poziom wiedzy krajoznawczej o Polsce.

Nagrodami są vouchery z przeznaczeniem na szkolną imprezę turystyczną . Sponsorami nagród w/w konkursie są:

1. Rada Rodziców przy Zespole Szkół Zawodowych Nr4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce, która ufundowała vouchery o wartości 100 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie imprezy turystycznej.

2. Biuro Podróży "Sośniny"z przeznaczeniem na najbliższą wycieczkę.

3. Oddział PTTK "Celuloza"w Ostrołęce, który ufundował voucher o wartości 50 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie imprezy turystycznej

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 26 kwietnia w obecności Pani Dyrektor Anny Przygody – Majewskiej, Pani V – ce Dyrektor Barbary Stepnowskiej oraz nauczycieli przedmiotów turystycznych Pani Ewy Margiel i Eweliny Sienkiewicz. Obecnością swoją zaszczycili nas sponsorzy nagród Pani Małgorzata Zabielska – Wyszkowska współwłaścicielka Biura Podróży "Sośniny" w Ostrołęce oraz Pan Paweł Dąbrowski – Prezes Oddziału PTTK "Celuloza" w Ostrołęce.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom, gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Ewa Margiel