2014.11.05 ETAP VII OLIMPIADY WIEDZY HOTELARSKIEJ

W dniu 05.11.2014 r. 59 uczniów klas II Ht, III Ht, III Ht1 i IV Ht wzięło udział w Szkolnym Etapie VII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, której w tym roku tematem przewodnim są „Usługi hotelarskie w środkach transportu”.

Uczniowie rozwiązywali test składający się z 65 pytań. Przy wyłonieniu zwycięzców była brana pod uwagę najwyższa liczba punktów.

Komisja w składzie:

p. Barbara Stepnowska – przewodnicząca

p. Ewa Margiel – członek komisji

p. Magdalena Karczewska - członek komisji wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Magdalena Brzezińska – kl. III Ht1

Magdalena jako laureatka Szkolnego Etapu, będzie reprezentowała naszą szkołę w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i już dziś życzymy powodzenia!

II miejsce – zajęły ex aequo – Anna Przeździecka – kl. III Ht1 i Natalia Rudajko – kl. III Ht

Dodatkowo wyróżniono dodatkowo kilkoro uczniów, którzy zajęli miejsca tuż za podium.

Z tego względu, że Ania i Natalia zdobyły tę samą liczbę punktów, została między nimi przeprowadzona dogrywka, wyłaniająca drugą reprezentantkę do Etapu Okręgowego Olimpiady. Do kolejnej tury zakwalifikowała się Natalia Rudajko. Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Olimpiadzie, tym którzy nie zajęli miejsca na podium życzymy powodzenia za rok, a za Magdę i Natalię trzymamy kciuki, bo kolejny etap Olimpiady już w styczniu.

Nagrody dla uczestników ufundowała Rada Rodziców.

Magdalena Karczewska