2013-02-03 KONKURS "DRÓB NA POLSKIM STOLE"

W dniu 03.02.2014r. odbył się konkurs dla uczniów klas gastronomicznych pt. „ Drób na polskim stole” – etap szkolny.

W konkursie brały udział następujące zespoły uczniów:

1: Karolina Jakacka i Patryk Karczewski: klasa 3 TG
2: Patrycja Piętka i Magda Orzoł : klasa 3 TK1
3: Adrianna Jarka i Adam Domurad : klasa 3 TK
4: Dariusz Dzbeński i Mateusz Łasiewicki : klasa 3 TK1
5: Klaudia Mierzejewska i Aleksandra Gogoł: klasa 2 TG1
6: Robert Szczubełek i Tomasz Prot : klasa 4 TK
7: Aleksandra Piersa i Angelika Piersa : klasa 3 TG
8: Karol Kruczyk i Kacper Michalski : klasa 2 TG1
9: Karol Jeziorkowski i Mateusz Kisiel : klasa 3 TK1

Przygotowaniem uczniów do konkursu zajęli się nauczyciele : P. Ewa Tyszka, P. Marek Milczarek, P. Barbara Krzemińska, P. Renata Lech, P. Wioleta Pędzich.

Organizatorzy konkursu: P. Dyrektor Anna Przygoda - Majewska, P. kierownik szkolenia praktycznego Anna Słota,  P. Marek Milczarek, P. Ewa Tyszka, P. Barbara Krzemińska, P. Wioleta Pędzich , P. Małgorzata Damięcka.

Skład jury:

* przewodniczący: P. Marek Milczarek
* P. Anna Słota
* P. Barbara Krzemińska
* P. Wioleta Pędzich
* P. Małgorzata Damięcka

Ogłoszenie wyników odbyło się w dniu 05.02.2014r. P. Wicedyrektor Barbara Stepnowska i P. kierownik szkolenia praktycznego Anna Słota rozdały dyplomy i nagrody rzeczowe oraz złożyły gratulacje drużynom wygranym i pozostałym uczestnikom konkursu.

WYNIKI KONKURSU:
I MIEJSCE: Karol Jeziorkowski i Mateusz Kisiel : klasa 3 TK
II MIEJSCE: Dariusz Dzbeński i Mateusz Łasiewicki : klasa 3TK1
III MIEJSCE: Tomasz Prot i Robert Szczubełek : klasa 3 TK

Nagrodę specjalną w postaci noży „ Szefa Kuchni” od zespołu kierowniczego szkoły - wyróżnienie za kreatywność i smak potrawy otrzymali Dariusz Dzbeński i Mateusz Łasiewicki .

Uczniowie, którzy zajęli I miejsce Karol i Mateusz będą reprezentować szkołę podczas konkursu w dniu 13.02.2014r. w Zespole Szkół N 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie. Uczniów przygotowuje P. Marek Milczarek.

Poziom konkursu był wysoki, gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w dalszych konkursach .

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za dofinansowanie na surowce i zakup nagród.

Ewa Tyszka