2015.05.23 SPŁYW KAJAKOWY NAUCZYCIELI
    

23 maja 2015 roku Szkolne Koło PTTK zorganizowało spływ kajakowy dla nauczycieli. Niewielka 10 – osobowa grupa zapaleńców i miłośników kajakarstwa pokonała kolejny etap Szlaku Krutyni ze Spychowa do Krutyni. Pogoda i humory uczestnikom dopisały. Przepiękna przyroda i niezapomniane widoki pozwoliły nam się zrelaksować i odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w spływie i wytrwałość. Zapraszam do pokonania następnych etapów. Do zobaczenia na” Szlaku Krutyni”.

 

zobacz zdjęcia

 

OTWARCIE SEZONU TURYSTYCZNEGO 2015

 
 
   
  

Szkolne Koło PTTK zaprasza wszystkich chętnych na otwarcie sezonu turystycznego 2015.

 

W dniu 23 maja 2015 roku zapraszamy wszystkich chętnych pracowników szkoły na spływ kajakowy na trasie Spychowo – Krutyń.

 

Cena 70 zł od osoby zawiera:

 

  •  wypożyczenie kajaka
  •  transport
  •  grillową kolację.

 

Zgłoszenia i wpłatę przyjmują nauczycielki Ewelina Sienkiewicz lub Ewa Margiel w terminie do dnia 15 maja 2015 roku.

 

W dniach 01/02.06.2015 zapraszamy młodzież na spływ kajakowy . Do pokonania 2 kolejne etapy Szlaku Krutyni: I dzień Ukta – Kamień, II dzień Kamień – Ruciane Nida.

 

Cena 160 zł od osoby zawiera:

 

  • Transport
  • Nocleg z obiadokolacją i śniadaniem
  • Ognisko
  • Wypożyczenie kajaka

 

Zapewniamy profesjonalna obsługę i miło spędzony czas na łonie natury wśród przepięknych krajobrazów Mazur.

 

Zgłoszenia i wpłatę przyjmują nauczycielki Ewelina Sienkiewicz lub Ewa Margiel w terminie do dnia 25 maja 2015 roku.

 

ZAPRASZAMY
Opiekun SK PTTK Ewa Margiel

 

2015.01.10-11 WYJAZD DO BIAŁOWIEŻY
 

W dniach 10-11.01.2015 roku Szkolne koło PTTK było organizatorem wycieczki do Białowieży dla pracowników ZSZ Nr4 . Podczas wyjazdu mieliśmy okazje zobaczyć ciekawe miejsca tego regionu. Program wycieczki obejmował: zwiedzanie Soboru pod wezwaniem Św. Trójcy w Hajnówce. W Białowieży odwiedziliśmy Rezerwat Żubra oraz poznaliśmy „Szlak Dębów Królewskich”. Śniegu nie było ale największą atrakcją był kulig do granicy z Białorusią , wprawdzie na kołach, ale dostarczył wiele niezapomnianych wrażeń. Atmosferę tego miejsca podkreślił pobyt w pensjonacie „Gawra”.w Białowieży. Do zobaczenia na kolejnej wycieczce.


Opiekun SK PTTK Ewa Margiel

XV ZLOT TURYSTÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO "KOZIENICE 2014"

 
 

Z okazji Światowego Dnia Turystyki w dniach 04-05.10.2014 roku w Kozienicach odbył się XV Zjazd Turystów Województwa Mazowieckiego pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Organizatorem zlotu było Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK oraz Oddział PTTK w Kozienicach. W zlocie wzięło udział około 200 członków oddziałów PTTK z województwa mazowieckiego. Oddział PTTK "Celuloza" w Ostrołęce reprezentowała grupa 17 osób w tym także członkowie Szkolnego Koła PTTK działającego przy ZSZ Nr4 w osobach: Barbara Stepnowska, Ewa Margiel, Urszula Ciborowska oraz Aleksandra Chrostowska. Na spotkaniu Ewa Margiel – opiekun SK PTTK oraz Urszula Ciborowska – członek otrzymały podziękowanie za wieloletni wkład w krzewienie i rozwój turystyki z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

 

Podczas Zlotu uczestnicy realizowali również program krajoznawczy. Zwiedzaliśmy rezerwat i ścieżkę dydaktyczną w Puszczy Kozienickiej, Muzeum Regionalne i Zespół Pałacowo – Parkowy w Kozienicach. Nie zabrakło również ogniska i biesiady turystycznej.

 

Do zobaczenia na XVI Zlocie, którego organizatorem będzie Oddział PTTK "Celuloza" w Ostrołęce oraz Szkolne Koło PTTK Zespołu Szkół Zawodowych Nr4. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.

Opiekun SK PTTK
Ewa Margiel 

 

Podstrony

 

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07-410 Ostrołęka

tel: (29) 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl