2014.10.15 SZKOLNE KOŁO PCK w PRZEDSZKOLU NR 8

  
 

Dnia 15.10.2014r Szkolne Koło PCK odwiedziło Przedszkole Miejskie Nr8 w Ostrołęce. Celem wizyty było przeprowadzenie szkolenia z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wśród 5 i 6 latków. Natomiast wśród przedszkolaków 3 – 4 latków zostały przeczytane bajki w ramach akcji : „Cała Polska czyta dzieciom SK PCK czyta dzieciom”. Członkowie SK PCK przeprowadzający szkolenie to uczennice z kl. I Ht : Ewa Niedźwiedzka, Karolina Żyłowska, Milena Podbielska, Paulina Żebrowska, Weronika Szczepanek, Amanda Dziczek, Małgorzata Szewczyk, Aleksandra Choromańska.

 

Opiekunowie : Barbara Zaborowska i Edyta Zabielska 

obejrzyj zdjęcia

 

2014.10.07 APEL o POMOC

APEL o POMOC

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc do całej społeczności szkolnej w postaci zbierania plastikowych zakrętek i wrzucania ich do kartonu, który stoi na I piętrze. Zebrane zakrętki będą przekazane dla 4 letniej Aleksandry Pianki. Aleksandra urodziła się zakażona wirusem cytomegalii, który spowodował zaburzenia centralnego układu nerwowego. Ma również dziecięce porażenie mózgowe, uszkodzony wzrok i słuch, opóźniony rozwój psychoruchowy oraz choruje na lekooporną padaczkę.

Organizatorzy akcji:
SK PCK, Wolontariat, Samorząd Uczniowski  

 

2014.04.14 PRYWATNE PRZEDSZKOLE "CHATKA PUCHATKA"
      

Dnia 14.04.2014 SK PCK odwiedziło Prywatne Przedszkole "Chatka Puchatka" na Stacji. Uczniowie z kl. I TG1 A. Kozliczak, M. Chełchowska , K. Brzuzy przeprowadzili szkolenie z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wśród 5 i 6 latków. Natomiast I. Danieluk i N. Milewska czytały bajki dzieciom w wieku 3 i 4 latka w ramach akcji: Cała Polska Czyta Dzieciom SK PCK Czyta Dzieciom.

 

opiekun B. Zaborowska

obejrzyj zdjęcia

Podstrony

 

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07-410 Ostrołęka

tel: (29) 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl