OGŁOSZENIE !!!!!

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie

 

W naszej szkole Szkolne Koło PCK od 01.03.2019 do 31.05.2019 organizuje charytatywną akcja „GÓRA GROSZA” w dwóch budynkach szkoły na Traugutta i Parkowej na I piętrach będzie pojemnik wystawiony do którego można wrzucać monety. Wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału w akcji i z góry dziękujemy.

 

„ …Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę…..”

 

Opiekunowie Akcji SK PCK:

B.Zaborowska, E.Zabielska, H.Kozikowska

 

MIKOŁAJKI W PLACÓWCE PIECZY ZASTĘPCZEJ „KORCZAKÓWKA”

Z okazji „MIKOŁAJEK” wolontariusze z naszej szkoły pod opieką Małgorzaty Złotkowskiej odwiedzili w asyście mikołaja podopiecznych z Placówki Pieczy Zastępczej „KORCZAKÓWKA” obdarowując ich słodkościami. Bardzo miło było zobaczyć radość w oczach wychowanków w momencie, kiedy Święty Mikołaj, w którego rolę wcielił się Jakub Augustyniak –kl. II Te wręczał im podarki.

 

W imieniu organizatorów akcji , dzieci oraz Pani Dyrektor placówki chciałybyśmy bardzo podziękować całej społeczności szkolnej za tak piękną akcję, w którą się wszyscy włączyliśmy.

 

Serdeczne podziękowania za przygotowanie i sprzedaż rozmaitych słodkości dla wolontariuszy z klasy :

ITE – Kałasiewicz Patrycja , Zalewska Wiktoria, Trojnar Zuzanna , Ossowska Aleksandra , Bakuła Marlena , Szczubełek Julia, Kord Wiktoria, Kukulska Anna 

IR – Żelakowska Paulina, Knap Patrycja, Kordek Katarzyna, Choromańska Bogusława, Grzegorczyk Natalia , Dudzińska Ewelina, Murach Paulina , Kowalczyk Julita , Zapert Kinga Mysiorska Justyna

II TE – Julia Ścibek , Klaudia Gacioch. Ewa Dzięgielewska, Klaudia Gutowska ,Kinga Markiewicz , Wioleta Duszak

II TO – Olkowska Ewelina, Markowska Wiktoria , Mórawska Weronika

IV HT – Brzozowa Monika , Zapadka Angelika, Kruczyk Łucja , Kamińska Katarzyna.

 

ŁĄCZNIE ZEBRALIŚMY KWOTĘ – 670 zł. 

 

Przygotowaniem paczek zajęły się wolontariuszki z klasy II TE – JULITA MARCZAK i MAGDALENA ŻEBROWSKA – serdeczne podziękowania za pomoc.

 

Miejmy nadzieję, że za rok uczniowie z równie wielkim zaangażowaniem włączą się do organizacji podobnego wydarzenia.

 

ORGANIZATORZY AKCJI :

Opiekun wolontariuszy - Małgorzata Złotkowska

Opiekun Koła PCK - Barbara Zaborowska  

 

BAJKOWE PRZEDSZKOLE NA STACJI
  

Dnia 26.11.2018r SK PCK – ZSZ nr 4 odwiedziło Bajkowe Przedszkole na Stacji. Wśród 3- 6 latków przeprowadzono gry , zabawy i wróżby Andrzejkowe 2018 z okazji zbliżających się Andrzejek . Osoby które przygotowały i przeprowadziły zabawę Andrzejkową to uczennica kl 1. TE w składzie: K. Trawińska, P. Ochtera, W.Zalewska, A.Ossowska pod opieką opiekuna SK PCK: B. Zaborowskiej.

DZIEŃ MISIA
  

Dnia 23.11.2018r. SK PCK – ZSZ nr 4 odwiedziło Bajkowe Przedszkole na Stacji celem przekazania przedszkolakom pluszowych Misi z okazji zbliżającego się Święta 25 listopada Dzień Misia. Przedszkolaki wraz z dyrekcją, nauczycielami , opiekunkami i rodzicami składają serdeczne podziękowanie dla całej społeczności szkolnej ZSZ nr 4 za tak wspaniały gest, prezent w postaci tak dużej ilości zebranych i przekazanych pluszowych Misi.

 

Opiekunowi akcji:

SK PCK: B. Zaborowska i Wolontariat :M. Złotkowska.  

BAJKOWE PRZEDSZKOLE
  

Dnia 29.10.2018r. SK PCK odwiedziło Niepubliczne Przedszkole „Bajkowe Przedszkole” w Ostrołęce.

 

Celem wizyty było przeprowadzenie szkolenia z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dzieci nauczyły się wykonywać resuscytacje krążeniowo -oddechową na fantomie, opatrywanie ran i krwotoków, pozycje boczną ustaloną oraz unieruchomienie złamanych kończy za pomocą chusty trójkątnej. Członkowie SK PCK również, w tym dniu czytały bajki w ramach akcji” Cała Polska czyta dzieciom SK PCK czyta dzieciom”.

 

Członkowie SK PCK, którzy uczestniczyli ,w tym dniu w Przedszkolu to uczennice kl I TE: Aleksandra Olender, Paulina Piórkowska, Natalia Mierzejewska, Karolina Bakuła, pod opieka nauczyciela Barbary Zaborowskiej opiekuna SK PCK . 

Podstrony

 

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07-410 Ostrołęka

tel: (29) 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl