KONKURS !!! – Zaprojektuj Logo Dla Szkolnego Koła PCK

 

Szkolne Koło PCK, wraz z opiekunami, ogłasza konkurs na projekt logotypu (logo) dla SK PCK. Logotyp stanie się oficjalnym symbolem identyfikującym koło PCK i będzie wykorzystywany min. do celów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów 3 klas Zespołu Szkół Zawodowych im. Adama Chętnika w Ostrołęce.

Prace powinny zawierać nazwę koła, nazwę naszej szkoły oraz grafikę kojarzoną z działalnością SK PCK. Logo w postaci plików graficznych o dużej rozdzielczości w jednym z formatów: logo.png, logo.pdf, logo.jpg proszę kierować do Pani Elżbiety Niedźwieckiej

NAJLEPSZE LOGO BĘDZIE OFICJALNYM SYMBOLEM IDENTYFIKUJĄCYM KOŁO PCK 

 

 

Czekamy na Wasze propozycje SK PCK

EDYTA ZABIELSKA

SPOTKANIE SZKOLNEGO KOŁA PCK

Członkowie Szkolnego Koła PCK działającego w ZSZ Nr4 wraz z opiekunami Edytą Zabielską i Barbarą Zaborowską spotkali się na zebraniu podczas którego zostały przydzielone zadania i obowiązki wynikające z planu pracy SK PCK jak również zostały wybrane nowe władze Koła w następującym składzie:

OPIEKUNOWIE KOŁA: Edyta Zabielska, Barbara Zaborowska,
CZŁONKOWIE: Barbara Zatryb,
PRZEWODNICZĄCA: Klaudia Kruczyk,
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: Małgorzata Grzyb,
SEKRETARZ: Maja Olech,
Z –CA SEKRETARZA: Julia Ciak  

 

Opiekunowie gratulują nowym władzom i życzą samych sukcesów w realizacji zadań SK PCK

Edyta Zabielska, Barbara Zaborowska 

OGŁOSZENIE

Szkolne Koło PCK ZSZ Nr4 prowadzi akcję charytatywną – „Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz osób niepełnosprawnych”. Akcja charytatywna polega na zbiórce plastikowych nakrętek. W dwóch budynkach naszej szkoły na Traugutta i Parkowej na piętrach znajdują się oznaczone, plastikowe pojemniki do których można wrzucać plastikowe nakrętki.

Opiekunowie SK PCK zachęcają całą społeczność szkolną do aktywnego udziału w akcji i z góry dziękujemy.

Pamiętajmy!!!

„Robiąc tak niewiele, tak wiele pomagamy”

 

Opiekunowie SK PCK
Edyta Zabielska, Barbara Zaborowska

Rozstrzygnięcie konkursu Gorączka Złota PCK

Szkolne koło PCK wzięło udział w konkursie „Gorączka Złota PCK 2021” organizowanym przez Polski Czerwony Krzyż Mazowiecki Odział Okręgowy w Warszawie. Celem konkursu było zebranie największej ilości żółtych monet , które zostaną przeznaczone na sfinansowanie wypoczynku potrzebujących dzieci. Członkowie szkolnego koła PCK z klas 3AH, 3A1, 3SH1 systematycznie organizowali akcje charytatywne i zbierali żółte monety aby pomóc potrzebującym dzieciom. Całej społeczności szkolnej dziękujemy za duże wsparcie podczas akcji charytatywnych. Dzięki temu nasza szkoła zajęła II miejsce. Zebraliśmy 16,5 kg żółtych monet.

„Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę" 

Organizatorzy:
Barbara Zaborowska, Hanna Kozikowska

konkurs "Gorączka Złota PCK 2021"

Podstrony

 ...

 

Kontakt:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07-410 Ostrołęka

tel: (29) 764 21 27
email:sekretariat@zsz4.ostroleka.edu.pl