2015.09.11 PROGRAM XVI ZLOTU TURYSTÓW

2015.06.01 SPŁYW KAJAKOWY III TO

Dzień Dziecka uczniowie klasy III TO z nauczycielkami Ewą Margiel, Aleksandrą Chrostowską i Eweliną Sienkiewicz spędzili na spływie kajakowym. W tym roku przez dwa dni pokonaliśmy kolejne etapy ‘Szlaku Krutyni’. Pierwszego dnia z Ukty do Kamienia, drugiego dnia z Kamienia do Rucianego. Tym sposobem zaliczyliśmy cały szlak. Podziękowania dla młodzieży za ich wytrwałość. Brawo, teraz przed Wami kolejne szlaki do zdobycia. Ewa Margiel

2015.05.23 SPŁYW KAJAKOWY NAUCZYCIELI

23 maja 2015 roku Szkolne Koło PTTK zorganizowało spływ kajakowy dla nauczycieli. Niewielka 10 – osobowa grupa zapaleńców i miłośników kajakarstwa pokonała kolejny etap Szlaku Krutyni ze Spychowa do Krutyni. Pogoda i humory uczestnikom dopisały. Przepiękna przyroda i niezapomniane widoki pozwoliły nam się zrelaksować i odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w spływie i wytrwałość. Zapraszam do pokonania następnych etapów. Do zobaczenia na” Szlaku Krutyni”.

OTWARCIE SEZONU TURYSTYCZNEGO 2015

Szkolne Koło PTTK zaprasza wszystkich chętnych na otwarcie sezonu turystycznego 2015.

W dniu 23 maja 2015 roku zapraszamy wszystkich chętnych pracowników szkoły na spływ kajakowy na trasie Spychowo – Krutyń.

Cena 70 zł od osoby zawiera:

•  wypożyczenie kajaka
  •  transport
  •  grillową kolację.

Zgłoszenia i wpłatę przyjmują nauczycielki Ewelina Sienkiewicz lub Ewa Margiel w terminie do dnia 15 maja 2015 roku.

W dniach 01/02.06.2015 zapraszamy młodzież na spływ kajakowy . Do pokonania 2 kolejne etapy Szlaku Krutyni: I dzień Ukta – Kamień, II dzień Kamień – Ruciane Nida.

Cena 160 zł od osoby zawiera:

• Transport
  • Nocleg z obiadokolacją i śniadaniem
  • Ognisko
  • Wypożyczenie kajaka

Zapewniamy profesjonalna obsługę i miło spędzony czas na łonie natury wśród przepięknych krajobrazów Mazur.

Zgłoszenia i wpłatę przyjmują nauczycielki Ewelina Sienkiewicz lub Ewa Margiel w terminie do dnia 25 maja 2015 roku.

Opiekun SK PTTK Ewa Margiel

2015.01.10-11 WYJAZD DO BIAŁOWIEŻY

W dniach 10-11.01.2015 roku Szkolne koło PTTK było organizatorem wycieczki do Białowieży dla pracowników ZSZ Nr4 . Podczas wyjazdu mieliśmy okazje zobaczyć ciekawe miejsca tego regionu. Program wycieczki obejmował: zwiedzanie Soboru pod wezwaniem Św. Trójcy w Hajnówce. W Białowieży odwiedziliśmy Rezerwat Żubra oraz poznaliśmy „Szlak Dębów Królewskich”. Śniegu nie było ale największą atrakcją był kulig do granicy z Białorusią , wprawdzie na kołach, ale dostarczył wiele niezapomnianych wrażeń. Atmosferę tego miejsca podkreślił pobyt w pensjonacie „Gawra”.w Białowieży. Do zobaczenia na kolejnej wycieczce.

Opiekun SK PTTK Ewa Margiel

Kontakt: