OGŁOSZENIE

 

Z okazji Światowego Dnia Turystyki w dniach 26-27.09 odbędzie się w Nowej Ostoi XVI Zlot Turystów Województwa Mazowieckiego „Ostrołęka 2015”. Organizatorem zlotu jest Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK . Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik , Prezydent Miasta Ostrołęki Janusz Kotowski , Starosta powiatu ostrołęckiego Stanisław Kubeł. Współorganizatorem jest Zespół Szkół Zawodowych Nr4 im. Adama Chętnika, Oddział PTTK „Celuloza” oraz Szkolne Koło PTTK działające przy ZSZ Nr4.

 

 

2015.09.11 PROGRAM XVI ZLOTU TURYSTÓW

2015.06.01 SPŁYW KAJAKOWY III TO

 
 

Dzień Dziecka uczniowie klasy III TO z nauczycielkami Ewą Margiel, Aleksandrą Chrostowską i Eweliną Sienkiewicz spędzili na spływie kajakowym. W tym roku przez dwa dni pokonaliśmy kolejne etapy ‘Szlaku Krutyni’. Pierwszego dnia z Ukty do Kamienia, drugiego dnia z Kamienia do Rucianego. Tym sposobem zaliczyliśmy cały szlak. Podziękowania dla młodzieży za ich wytrwałość. Brawo, teraz przed Wami kolejne szlaki do zdobycia. Ewa Margiel  

 

obejrzyj zdjęcia

 

2015.05.23 SPŁYW KAJAKOWY NAUCZYCIELI
    

23 maja 2015 roku Szkolne Koło PTTK zorganizowało spływ kajakowy dla nauczycieli. Niewielka 10 – osobowa grupa zapaleńców i miłośników kajakarstwa pokonała kolejny etap Szlaku Krutyni ze Spychowa do Krutyni. Pogoda i humory uczestnikom dopisały. Przepiękna przyroda i niezapomniane widoki pozwoliły nam się zrelaksować i odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w spływie i wytrwałość. Zapraszam do pokonania następnych etapów. Do zobaczenia na” Szlaku Krutyni”.

 

zobacz zdjęcia

 

OTWARCIE SEZONU TURYSTYCZNEGO 2015

 
 
   
  

Szkolne Koło PTTK zaprasza wszystkich chętnych na otwarcie sezonu turystycznego 2015.

 

W dniu 23 maja 2015 roku zapraszamy wszystkich chętnych pracowników szkoły na spływ kajakowy na trasie Spychowo – Krutyń.

 

Cena 70 zł od osoby zawiera:

 

  •  wypożyczenie kajaka
  •  transport
  •  grillową kolację.

 

Zgłoszenia i wpłatę przyjmują nauczycielki Ewelina Sienkiewicz lub Ewa Margiel w terminie do dnia 15 maja 2015 roku.

 

W dniach 01/02.06.2015 zapraszamy młodzież na spływ kajakowy . Do pokonania 2 kolejne etapy Szlaku Krutyni: I dzień Ukta – Kamień, II dzień Kamień – Ruciane Nida.

 

Cena 160 zł od osoby zawiera:

 

  • Transport
  • Nocleg z obiadokolacją i śniadaniem
  • Ognisko
  • Wypożyczenie kajaka

 

Zapewniamy profesjonalna obsługę i miło spędzony czas na łonie natury wśród przepięknych krajobrazów Mazur.

 

Zgłoszenia i wpłatę przyjmują nauczycielki Ewelina Sienkiewicz lub Ewa Margiel w terminie do dnia 25 maja 2015 roku.

 

ZAPRASZAMY
Opiekun SK PTTK Ewa Margiel

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018