SZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

Dnia 24 października 2016 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Nożną Chłopców.

Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn z klas: I To, II Tk, II Te, II To, II Tz, II Tg, II Hs, III Hs, III Tg, III Tz, IV Te, IV Tz i IV Hs.

Drużyny drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do dalszych zmagań zakwalifikowały się 4 drużyny (po 2 najlepsze z każdej grupy), które również grały „każdy z każdym”. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Ostatecznie, na miejscu 3 znaleźli się reprezentanci klasy IV To i Tz w składzie: Michał Kruczkow, Kamil Pietrasiak, Karol Samsel, Tomasz Marzewski, Dawid Łempicki, Kamil Murach i Paweł Dmoch. Drugie miejsce zajęli ubiegłoroczni zwycięzcy, czyli klasa III Hs: Łukasz Czerwiński, Mateusz Dziewiński, Konrad Deptuła, Michał Zięba, Krystian Kalinowski, Damian Duszak i Radosław Olkowski. Zwycięstwo przypadło reprezentacji klas III Tg i I To w składzie: Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Damian Długołęcki, Jakub Kaczyński, Patryk Duszak. Kacper Kowalczyk i Krzysztof Trzciński.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok

SZTAFETOWY BIEG PRZEŁAJOWY

Sztafetowy Bieg Przełajowy

„Miejscami Pobytu V Pułku Ułanów Zasławskich”

Dnia 23 września 2016r. dziewczęta z naszej szkoły w składzie:

Patrycja Miecznikowska 2 Te, Stawnicza Zuzanna 2 Tg, Tańska Karolina 2 Tg, Topa Karolina 1 Tg1, Olbryś Weronika 1 Tg, Prusaczyk Karolina 1 Tg, Prusaczyk Katarzyna 1 Tg1, Prusaczyk Anna 1 Tg1

po raz już kolejny wzięły udział w VIII Sztafetowym Biegu Przełajowym „Miejscami Pobytu V Pułku Ułanów Zasławskich”.

VIII RAJD ROWEROWY „SZLAKAMI ADAMA CHĘTNIKA”

Dnia 21 września 2016r. Już po raz VIII odbyła się rajd rowerowy „Szlakami Adama Chętnika”. Trasa wiodła nas przez malownicze wioski naszej małej ojczyzny Ostrołęka – Kadzidło – Ostrołęka, łącznie ok 50 km.

SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ CHŁOPCÓW

Dnia 23.02.2016 odbył się Szkolny Turniej w Piłkę Siatkową Chłopców o Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Do turnieju zgłosiło się 14 drużyn z klas: II Te-II Ht1, IV Tg, I Hs, II Hs, II Tz, I Te, III Te, III Kch, IV Ht1, IV Te, I Tk, II Tg, III To i III Tg1.

Turniej rozegrano systemem brazylijskim, do dwóch przegranych meczy.

Ostatecznie trzecie miejsce zajęli reprezentanci klasy II Hs: Konrad Deptuła,Damian Duszak, Radosław Olkowski i Krystian Kalinowski.

Drugie miejsce przypadło klasie III To w składzie: Karol Kubeł, Tomasz Marzewski, Kamil Pietrasiak i Karol Samsel.

Pierwsze miejsce zdobyli chłopcy z klasy III Tg1 – Karol Gumkowski, Patryk Bogdański, Adrian Szydlik i Jakub Osiewski.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Sylwia Gałka i Cezary Filochowski.

2015.11.23-24 XIV MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI

XIV MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PRZECHODNI PREZYDENTA MIASTA OSTROŁĘKI

W dniach 23 i 24 listopada 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn. Do rywalizacji przystąpiło osiem reprezentacji ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych, mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po sześciu zwycięstwach i dwóch remisach drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce zdobywając tym samym Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki.

W skład zwycięskiej drużyny weszli:

Michał Kruczkow, Kamil Murach, Damian Duszak, Łukasz Bednarczyk, Jakub Kaczyński, Sebastian Parzych, Piotr Dąbrowski, Damian Prusaczyk, Adrian Chilicki.

Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka

...  ...